Neler Yeni

Gigabyte nvıdıa geforce rtx 2060 alınır mı

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
Asıl amazondan alınır 30 gün koşulsuz iade hakkımız olduğu için. (Amazon satıcısından alınca)
ekran 1.png

Satıcı Asus galiba

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Abdullah abinin bir videosu vardı amd ekran kartları hakkında o yüzden pek sıcak bakmıyorum
Yani yine de siz bilirsiniz ama her ne kadar NVIDIA'da olsa 2060 yerine 3060Ti performansına yakın olan RX 6700 modelini tercih ederdim ben.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
Yani yine de siz bilirsiniz ama her ne kadar NVIDIA'da olsa 2060 yerine 3060Ti performansına yakın olan RX 6700 modelini tercih ederdim ben.
Benim bu ekran kartını almamda ki amaç deliler gibi oyun oynamak değil f/p olması ve orta idare etmesi bir tık da ileriye dönük olması yani yazılım ve adobe photoshop ağırlıklı gidecek bu kart ara sıra valo, gta 5 gibi oyunlar olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı Amazon. Sepete ekle kısmının altında Amazon.com.tr var.
Ona dikkat etmemişim, sağol

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Benim bu ekran kartını almamda ki amaç deliler gibi oyun oynamak değil f/p olması ve orta idare etmesi bir tık da ileriye dönük olması yani yazılım ve adobe photoshop ağırlıklı gidecek bu kart ara sıra valo, gta 5 gibi oyunlar olur

Ona dikkat etmemişim, sağol
Sizi o oyunlarda üzmez o zaman hocam alınabilir. Satıcı Amazon bu arada. Yazılım için NVIDIA daha iyi olur.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
Sizi o oyunlarda üzmez o zaman hocam alınabilir. Satıcı Amazon bu arada. Yazılım için NVIDIA daha iyi olur.
Yazılım için derken yani ekran kartını aldıktan sonra ekstra bir ayar mı yapmam lazım çünkü bunun markası asus

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Yazılım için derken yani ekran kartını aldıktan sonra ekstra bir ayar mı yapmam lazım çünkü bunun markası asus
Yok hocam. Yazılım gibi işlerle uğraşacaksanız NVIDIA ekran kartları daha iyi olur demek istedim.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
Yok hocam. Yazılım gibi işlerle uğraşacaksanız NVIDIA ekran kartları daha iyi olur demek istedim.
NVIDIA ve Asus 2060 modellerin de öyle uçurum bir fark var mı

Bir de reis bende a320m s2h modeli ana kart var da bunu alırsam soketlerde sorun yaşamadan takıp kullanabilirim dimi

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
NVIDIA ve Asus 2060 modellerin de öyle uçurum bir fark var mı

Bir de reis bende a320m s2h modeli ana kart var da bunu alırsam soketlerde sorun yaşamadan takıp kullanabilirim dimi
A320 anakart ile kullanırsınız bir sıkıntı olmaz.

Bu arada kart zaten NVIDIA. Asus o ekran kartının soğutucusunu vs. yapan firma.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
A320 anakart ile kullanırsınız bir sıkıntı olmaz.

Bu arada kart zaten NVIDIA. Asus o ekran kartının soğutucusunu vs. yapan firma.
Reis pek bilgim yok o yüzden arka arkaya sordum. Sen de hakkını helal et baya yardımcı oldun

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Reis pek bilgim yok o yüzden arka arkaya sordum. Sen de hakkını helal et baya yardımcı oldun
Helal olsun hocam ne demek. Bu arada ASUS en kaliteli ekran kartı üreticilerinin başında gelir yani bir şüpheniz olmasın.

Top Bottom