Neler Yeni

🔥İndirim Gigabyte Rtx 3070 Gaming Oc 11531 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,508
İsim
Diyarhan

FatihC

80+
RTX4060'ı ne yapam be gardaşım! ahahaha :D
10 yıldır sadece CS:GO oynuyorum ve çok nadir can sıkıntısı olursa Forza4 ve PUBG de atarım
Ben yüksek işlemcili bir sistem kuracağım. İntelin yeni soketli olan işlemcisi 13. nesil oluyor herhalde.
Mesela bu da fena değil ama ekran kartı acaba rx6800 felan besler mi acaba. Darboğaz vs bilmem ne oluyor ya işte.
Sıfır alacaksan rx 6800 almak mantıksız gibi geldi o yüzden söyledim, ben olsam *ne yapardım* diye :) 7600X her türlü besler RX6800 serisini.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Kayhan Uygun
Konu ile alakasız olacak kusur bakmayın ama sizce RTX3070 yerine RX6800 - RX6900 almak daha mı mantıklı? AMD konusunda soğukkanlılıklar var. Yazlım sorunlu vs diyorlar ve NVIDIA her konuda kusursuz deniliyor ve tercih ediliyor.
Nvidiadan AMD ye geçtim kesinlikle hiçbir sorun yaşamadım oyun konusunda bence amd yazılımı daha iyi çok daha fazla ayar sunabiliyor size ve arayüzü daha anlaşılır ve kolay duruyor. 3070 almak yerine 6900xt almak daha iyi bir seçenek olur ben de 6900xt kullanıcısıyım arkadaşım beni dinlemedi gitti 3080 aldı o 120 fpslerde gezinirken ben 200 average alıyorum. Önyargılara bakma AMD al pişman olmazsın boşuna performansını sınırlama 3070 ile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
AMD sürücüleri hala sorunlu mu, evet sorunlu. Ne yazık ki gerçek bu. Sorun yaşamayanlar olabilir evet ama sorun yaşayanları da inkar edemezsiniz. Bu bir tarafta dursun ancak bu devirde de, eğer 1080p üstü bir monitörünüz varsa, 8gb kart da alınmaz. O nedenle AMD'de bir şansınızı deneyin derim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka her oyunda anlık takılma, aşırı ısınma ve wattman hataları.
Anlık takılma ve wattman hataları bir AMD klasiği. Beni witcher 3 oynamaktan soğutan sıkıntılar bunlar olmuştu. Hayır düzeltmiyorlar da. Düzeltseler de aylar alıyor. Bir şey düzeltirken diğer başka bir şey bozuyorlar. AMD nedense hep böyle. Keşke düzgün sürücülerle güzel bir ürün çıkarabilseler de rekabet artsa ve fiyatlar daha makul bir seviyeye inse.

Atakankrn

80+
AMD sürücüleri hala sorunlu mu, evet sorunlu. Ne yazık ki gerçek bu. Sorun yaşamayanlar olabilir evet ama sorun yaşayanları da inkar edemezsiniz. Bu bir tarafta dursun ancak bu devirde de, eğer 1080p üstü bir monitörünüz varsa, 8gb kart da alınmaz. O nedenle AMD'de bir şansınızı deneyin derim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlık takılma ve wattman hataları bir AMD klasiği. Beni witcher 3 oynamaktan soğutan sıkıntılar bunlar olmuştu. Hayır düzeltmiyorlar da. Düzeltseler de aylar alıyor. Bir şey düzeltirken diğer başka bir şey bozuyorlar. AMD nedense hep böyle. Keşke düzgün sürücülerle güzel bir ürün çıkarabilseler de rekabet artsa ve fiyatlar daha makul bir seviyeye inse.
Yemin ediyorum rtx 3070 e geçtikten sonra Pubg’nin bir oyun olduğunu anladım. Elbette ekran kartının yanında işlemci anakart vs gibi bileşenlerde önemli ama, benim canım çok yandığı için ona göre bir yorum yaptım. Alanlara hayırlı olsun umarım benim yaşadığım problemleri yaşamazlar.

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Wattman dedikleri şey nedir? AMD cilerin korkulu rüyası herhalde
ne oldugunu acı acı ögrendik wattman failure diyor tüm ayarları sıfırlıyor tüm adrenalin sıfırlanıyor oyun çöküyor duruma göre pc siyah ekran olup kitleniyor arkadan kapatman gerekiyor çünkü çözülmüyor pc. kart asus dual 6650 xt. hiç hata almadım diyende var ama ben çatır çatır aldım oyun oynamaya gerek yok masaüstünde de gidiyo

3050 al daha iyi bütçen yoksa radeon alınmaz. tek önde olduğu kısım oyunlarda daha fazla fps veriyor daha uygun fiyata kart yazılım hiç bişeyi stabil değil.

Top Bottom