Neler Yeni

Gigabyte X670E AORUS PRO X

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cagatay Yıldırım
Ya hocam görünüm olarak gigabyte bana göre cok daha iyi. Bende beyaz sistem kuruyorum. Ama gel gelelim 16 binliralik karta gitmisler 10 yıllık ses karti koymuslar. Optik cikisida yok. Display portta yok. Yani garip işler su firmalarin yaptiklari gerçekten

Uğur er

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur
Ya hocam görünüm olarak gigabyte bana göre cok daha iyi. Bende beyaz sistem kuruyorum. Ama gel gelelim 16 binliralik karta gitmisler 10 yıllık ses karti koymuslar. Optik cikisida yok. Display portta yok. Yani garip işler su firmalarin

Ya hocam görünüm olarak gigabyte bana göre cok daha iyi. Bende beyaz sistem kuruyorum. Ama gel gelelim 16 binliralik karta gitmisler 10 yıllık ses karti koymuslar. Optik cikisida yok. Display portta yok. Yani garip işler su firmalarin yaptiklari gerçekten
Her güzelin bir kusuru vardır bu saydığınız özelliklere gerçekten ihtiyacınız varsa önemliyse sizin için zaten bu kartı almayın.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Baran Kut
Asusun am5 platformundaki anakartlarını kullanmama taraftarıyım elektronik şans işi herkezin başına aynı sorun gelicek diye bir şey yok ama arkadaşım bu anakartı geçen sene aldığında r7 7800x3d işlemcisi ile kullanmak için 6 ay sonra anakartıda işlemciyide yaktı bu konuda çok başı ağrıyan oldu özellikle asus anakartlarda
B650 Asus Prime modelleri feci kötüydü. Sonra genel markanın BIOS'taki voltaj değerleri sıkıntılı geldi. Kaç ay sonra düzelttiler hatırlamıyorum bile.

Şu an güncel olarak sorun giderildi diye biliyorum ama baya bir insanın işlemcisini yok ettiler. Bu konularda THH'ye başvuru yapıp para iadesi/tazminat falan alabiliyorsunuz diye biliyorum. Tabi denemedim kendim ama bu tarz durumlarda mahkemeye kadar gidilebiliyor diye biliyorum.

Zaten bildiğim kadarıyla sadece B650 Prime modellerde yandı. Diğerlerinde de overclock yapmaya kalkışırsan voltaj değerleri çok yüksekten başlıyordu. Ondan dolayı ne stabil oluyordu, ne de düzgün overclock yapabiliyordun.

Uğur er

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur
B650 Asus Prime modelleri feci kötüydü. Sonra genel markanın BIOS'taki voltaj değerleri sıkıntılı geldi. Kaç ay sonra düzelttiler hatırlamıyorum bile.

Şu an güncel olarak sorun giderildi diye biliyorum ama baya bir insanın işlemcisini yok ettiler. Bu konularda THH'ye başvuru yapıp para iadesi/tazminat falan alabiliyorsunuz diye biliyorum. Tabi denemedim kendim ama bu tarz durumlarda mahkemeye kadar gidilebiliyor diye biliyorum.

Zaten bildiğim kadarıyla sadece B650 Prime modellerde yandı. Diğerlerinde de overclock yapmaya kalkışırsan voltaj değerleri çok yüksekten başlıyordu. Ondan dolayı ne stabil oluyordu, ne de düzgün overclock yapabiliyordun.
Evet bir ara asus hatasını kabul etmeyip garanti dışı bırakıyordu müşterilerini sonra baya bir tepki gelince geri vites yaptı.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Asrock X670E Steel Legend bakıyordum beyaz anakart olarak, bunu tercih etmeye değermi sizce?
Fark vermeye değmez ben de yeni steel legend aldım f/p dolu dolu bir kart. Aksesuar olarak da dolu vga tutucusu bile çıkıyor.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
hangi siteden aldın hocam
Sinerjiden. Evime 500 metre mesafede gidip elden aldım. Cüzi farkla amazon peşin fiyatına 6 taksitle veriyor ben taksidi sevmediğim için ucuz bulduğum yerden peşin aldım. Taksit istiyorsan amazon şu an en iyi seçenek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,629
Üyeler
142,775
Son üye
ömer uzunu
Top Bottom