Neler Yeni

Gigabyte X670e Aorus Xtreme SSD hızı

ThE LoSt

80+ Silver

Bu anakartın desteklediği maksimum SSD okuma/yazma hızı nedir? Ben bulamadım da.
PCIe 5.0 desteği mevcut 10k üstü okuma yazma hızlarına ulaşabilirsin

Akifyl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PCIe 5.0 desteği mevcut 10k üstü okuma yazma hızlarına ulaşabilirsin
Gerek var mı bu derece hızlara peki? Normal bir kullancıyım sadece oyun oynuyorum. Bunun yerine 2 tane samsung 990 pro alabiliyorum çünkü. 7450/6900 onun hızları da

ThE LoSt

80+ Silver
Gerek var mı bu derece hızlara peki? Normal bir kullancıyım sadece oyun oynuyorum. Bunun yerine 2 tane samsung 990 pro alabiliyorum çünkü. 7450/6900 onun hızları da
Bu anakarta mı sahipsiniz ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Bu anakartın desteklediği maksimum SSD okuma/yazma hızı nedir? Ben bulamadım da.
Pcı-e 5.0 desteği var ancak pcı-e 5.0 daha tam yaygınlaşmadığından çok pahalılar zaten arkadaş yukarıda bi örnek atmış basic bi kullanıcı için 1 tb + 2 tb m.2 yapabilirsiniz (bunu neden yapayım dersenizde 1 tb olana windowsu kurarsınız 2 tb olandada oyunlarınızı saklarsınız windowsu formatlarken oyunlarınızda direk yüklü halde duruyor olur)

Akifyl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu anakarta mı sahipsiniz ?
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pcı-e 5.0 desteği var ancak pcı-e 5.0 daha tam yaygınlaşmadığından çok pahalılar zaten arkadaş yukarıda bi örnek atmış basic bi kullanıcı için 1 tb + 2 tb m.2 yapabilirsiniz (bunu neden yapayım dersenizde 1 tb olana windowsu kurarsınız 2 tb olandada oyunlarınızı saklarsınız windowsu formatlarken oyunlarınızda direk yüklü halde duruyor olur)
Aynen öyle yapacağım teşekkürler.

ThE LoSt

80+ Silver
Yapacağınız işe bağlı olarak bu hızlara ihtiyacınız olup olmadığına siz karar verecekseniz anakartın maksimum kapasitesi budur ama elbette daha aşağı hızlara sahip üründe alabilirsiniz tavsiyem
Kingston kc3000 modeli olacaktır oldukça hızlı ve fiyat performans bir üründür.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Oyun oynayacaksan sata SSD de yeter. Yüksek hızlar büyük dosya transferi yapan insanlar için bayağı faydalı oyunculara çok bir katı sağladığı söylenemez. 2tb orta şeker bir SSD alsanız da işinizi fazla fazla görür.

Akifyl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Yıldız
Keşke bu anakart yerine taichi fln alsaydiniz
Neden?

Yapacağınız işe bağlı olarak bu hızlara ihtiyacınız olup olmadığına siz karar verecekseniz anakartın maksimum kapasitesi budur ama elbette daha aşağı hızlara sahip üründe alabilirsiniz tavsiyem
Kingston kc3000 modeli olacaktır oldukça hızlı ve fiyat performans bir üründür.
Teşekkür ederim.

Oyun oynayacaksan sata SSD de yeter. Yüksek hızlar büyük dosya transferi yapan insanlar için bayağı faydalı oyunculara çok bir katı sağladığı söylenemez. 2tb orta şeker bir SSD alsanız da işinizi fazla fazla görür.
Teşekkür ederim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,816
İsim
Bilal Tepe
Neden?

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Çünkü daha iyi .d

Hatta godlike bile alabilirdin sanırım

ThE LoSt

80+ Silver
Çünkü daha iyi .d

Hatta godlike bile alabilirdin sanırım
Taichi neysede godlike biraz fazla oldu sanki yurt dışı fiyatı 1300 dolar ülkede 60k seviyesinde bir kart kullandığı kart gayet güçlü bir kart ve soğutma olarak bir çok modelden vrm leri daha serin çalışır. 18x105=1890a beslemeli güç ünitesine sahip bir çok üst seviye yeni nesile ev sahipliği yapacak güçte bu tarz yorumlar ile moral bozmaya gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,311
Üyeler
147,106
Son üye
Tuna03
Top Bottom