Neler Yeni

Giyim sitesi önerisi

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
Aksesuarix flawwear gibi giyim siteleri önerir misiniz? bir bomber ceket ve sweatshirt alacağım yardımcı olurmusunuz?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Genelde buradan alışveriş yaparım, geçen sweat aldım hatırı sayılır bir fiyata. Bedeni büyük geldi hemen Whatsapp'dan yazıp değişim istedim itiraz etmeden bir küçük bedenini gönderdiler.
Sweat'de cidden kaliteliydi.

Cyclonus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cyclonus
Genelde buradan alışveriş yaparım, geçen sweat aldım hatırı sayılır bir fiyata. Bedeni büyük geldi hemen Whatsapp'dan yazıp değişim istedim itiraz etmeden bir küçük bedenini gönderdiler.
Sweat'de cidden kaliteliydi.
bu siteden hiç pantolon aldınız mı ? bu tarz düz sade pantolon almak istiyorum ama baktığım siteler (jr.crime,flawwear,hypetr) ile ilgili çok bir kullanıcı yorumu bulamadım. Bu tarz pantolon alıp kullanan varsa yardımcı olursa mutlu olurum

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bu siteden hiç pantolon aldınız mı ? bu tarz düz sade pantolon almak istiyorum ama baktığım siteler (jr.crime,flawwear,hypetr) ile ilgili çok bir kullanıcı yorumu bulamadım. Bu tarz pantolon alıp kullanan varsa yardımcı olursa mutlu olurum

Hayır daha önce pantolon almadım ama kot ceket aldım ve gayette güzeldi kumaşı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan zar
Bpm markası var satış sayfaları bpmonlinestore.com Uzun süredir alışveriş yaptığım bir sayfa Alışverişim sonrası iade ve değişim hiç sorun yaşatmadılar. Ürünleri çok kaliteli :kedi: Tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,686
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom