Neler Yeni

Global ve Türkiyedeki adları farklı olan Ramler hakkında ne sorulabilir

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Aslan markası, globalde "Kaplan" adıyla RAM üretip satıyor ancak Türkiye'de "Kaplan" markasının telifli olması nedeniyle bu RAM'leri "Aslan" adıyla piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu durumda markaya sorucağınız ilk soru ne olur?

Örneğin:

Elimdeki "Kaplan" RAM ile "Aslan" RAM arasındaki farklar nelerdir?
Elimdeki "Kaplan" RAM'in garantisi bu değişiklikten etkilenecek mi?
"Aslan" markası altında sunulan RAM'lerin teknik özellikleri, performansı ve kalite standartları "Kaplan" RAM'ler ile aynı mı olacak?
Mevcut "Kaplan" RAM kullanıcıları için özel bir destek veya değişim programı sunulacak mı?
"Aslan" RAM'lerin fiyatlandırması "Kaplan" RAM'ler ile aynı mı olacak yoksa değişiklik gösterecek mi?
Marka değişikliği sonrası ürünlerin servis ve müşteri hizmetlerinde herhangi bir değişiklik olacak mı?

Palo DAYI

80+ Gold
hocam tam olarak konuyu ne amaclı actınız anlam veremedım suan

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam tam olarak konuyu ne amaclı actınız anlam veremedım suan
Hocam global de adı x olan bilindik bir ekipmanı maalesef Türkiye'de x adı alındığı için satamiyorum ve adını değiştirip satmayı planlıyorum sizlerin bu değişiklikte soracağı soruları merak ediyorum

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Hocam global de adı x olan bilindik bir ekipmanı maalesef Türkiye'de x adı alındığı için satamiyorum ve adını değiştirip satmayı planlıyorum sizlerin bu değişiklikte soracağı soruları merak ediyorum
Böyle yapan çok firma var. Bir şey sormazdım o yüzden. Ufak bir araştırma yapardım o kadar.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,936
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu değişiklikte eğer bir internet sitesi açarsan eğer Gidip Y: X firmanın Alt markasıdır tarzı bir bilgi geçersin bu konuda sonra siteye detaylıca X markası A ürünü Y markasındaki B ürünü ile aynıdır gibi (sallıyorum şuanda bu geliştirilebilir) bir yazı yazılabilir çünkü birçok insan bu konuda sorun çekiyor yerelleştirilen ürünler konusunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,503
Üyeler
155,261
Son üye
asphension
Top Bottom