Neler Yeni

Glorious model O wireless

PashaBASE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Demirhan Yılman
Merhabalar incehesap üzerinden glorious model O wireless aldım. Ürün elime ulaştı. Şimdi kullanmaya başladım fakat imleç bazen takılıyor ve bu benim gibi fps oyunu oynayanlar için büyük sorun. Ayrıca kablosunu takınca çalışmıyor sadece rgb var ne tıklama oluyor nede imleç hareket ediyor

hilas0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Salih
Merhabalar incehesap üzerinden glorious model O wireless aldım. Ürün elime ulaştı. Şimdi kullanmaya başladım fakat imleç bazen takılıyor ve bu benim gibi fps oyunu oynayanlar için büyük sorun. Ayrıca kablosunu takınca çalışmıyor sadece rgb var ne tıklama oluyor nede imleç hareket ediyor
1. Si USB dongle portunu değistirin aynı sorunu delux m800 pro da yaşadım çözüldü. 2. Si şarjda kullanma özelliği varmı? Kabloyu taktığınızda dongle ı çıkarıyorsan çıkarma

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
Dongle masanın neresinde duruyor?

Ferhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ferhelm
Instagram
FerhelmEdits
Steam
Ferhelm0
Discord
ferhelm
incehesap pişmanlıktır.

PashaBASE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Demirhan Yılman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dongle masanın neresinde duruyor?
50 cm fark yok dongle ile mouse arasında
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Si USB dongle portunu değistirin aynı sorunu delux m800 pro da yaşadım çözüldü. 2. Si şarjda kullanma özelliği varmı? Kabloyu taktığınızda dongle ı çıkarıyorsan çıkarma
Kral 2.çözüm oldu ama 1.yi anlamadım nasıl yani

Top Bottom