Neler Yeni

Yardım Gmail Telefınumu Doğrulamiyor

Americano

80+ Bronze
Onun herhangi bir çözümü yok,yani Google'da var olan bir sistem sadece sizde olan bir şey değil, aynı durum bende de oluyor.
nasıl çözümü yok sizde neden oluyir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun herhangi bir çözümü yok,yani Google'da var olan bir sistem sadece sizde olan bir şey değil, aynı durum bende de oluyor.
bir çözümü mutlaka olmalı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
nasıl çözümü yok sizde neden oluyir

bir çözümü mutlaka olmalı
Yani bu bir sorun değil ki Google'nin kendi sistemi, sorun olsaydı illaki çözümü olurdu.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
önceden geliyordu şimdi neden bildiri gelmiyor
Önceden gmailine telefon kayıtlı iken farklı bir telefona mı giriş yapıyordun,yoksa telefonda hiç mail olmadan telefona mail mi ekliyordun ?

wake up to reality

80+ Silver
Doğrulama google hesabınıza bağlı olan cihaza gelir. Sizin cihazınız daha hesaba girili olmadığı için hesaba girene kadar telefonunuza bildirim gelmez. Bu sebeple şu anda sadece sol altta yazan başka bir yöntem dene seçeneği ile girebilirsiniz hesaba. Giriş yaptıktan sonra artık başka cihazdan hesabınıza gireceğiniz zaman A20 cihazına bildirim gelecek.

Americano

80+ Bronze
Doğrulama google hesabınıza bağlı olan cihaza gelir. Sizin cihazınız daha hesaba girili olmadığı için hesaba girene kadar telefonunuza bildirim gelmez. Bu sebeple şu anda sadece sol altta yazan başka bir yöntem dene seçeneği ile girebilirsiniz hesaba. Giriş yaptıktan sonra artık başka cihazdan hesabınıza gireceğiniz zaman A20 cihazına bildirim gelecek.
hesapa girdim çıktım tekrar grimeyi denedim gene gelmedi dediginiz şeyi yaptım

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hesaba girmeye çalıştığın cihazdan sana onay mesajının gelmesini nasıl bekliyorsun?
O onayın amacı başka bir cihazdan hesaba girerken elinde bulunan onaylı cihazdan onay vermektir.
Mesela ben bilgisayarımdan Gmail hesabıma girmek istiyorum ve telefonuma bildirim geliyor. Tıklıyorum onaylanıyor. Çünkü telefonum onaylı.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
çoklu mesaj atma cevabı yazdım diğer konunun altına konuyu kilitleyin
------------------------------------------------------------------------
format atmışsın android yeni sürümlerde format atınca gmail şifre istiyor. senin telefon şuan kapalı durumda olduğu için o koda basamazsın öncelikle telefonu açıp deniyelim bilgisayara EasySamsungFrp2020_v2 yükle telefonu usb ile bağla bypass frp bas. gelen uyarıya tamam bas. chrome açılacak googlede " addrom bypas" aramsı yap ilk siteye gir orda setting app yazana bas ayarlar açılacak ordan hesaplar kısmında googleye giriş yap kod gelirse bas gelmezse alttaki ayarları uygula
-------------------------------------------------------------------------------------------
üstteki olmazsa bunu denemen gerekir
öncelikle başka android telefon varsa aşağıdakileri onunla yap yoksa alttaki site bedava 30 dk android veriyor onunla yapabilirsin.
şu samsung sitesine üye ol 30 dk android kullanabileceksin
android açılınca yeni google hesabı aç play store giriş yap
ardından "alliance shield" indir
indirdikten sonra telefonda ayarlara gir orda "back up and restore" gir "back up" tıkla samsung hesabı aç allianc shield yedekle(back up al)
diğer telefonla işimiz bitti kendi telefonunu al bilgisayara usb ile bağla
şimdi bilgisayarına EasySamsungFrp2020_v2 indir. bypass frp tıkla
telefonda gelen uyarıya tamam tıkladığında internet açılacak googlede "addrom bypass" diye arama yap ilk site gir setting tıkla
ayarlar açılacak orda back up and restore > restore tıkla samsung hesabından alliance shield yükle o programı aç kayıt ol.
açılan programda ileri ileri bas arama kısmına service yaz aç activites skmeside ağı kaydır sonu usb setting olana tıkla open de mtp+adb seç
bilgsayarında samfirm programı yükle adb menüsünden reset frp bas tamamdır.

Americano

80+ Bronze
Hesaba girmeye çalıştığın cihazdan sana onay mesajının gelmesini nasıl bekliyorsun?
O onayın amacı başka bir cihazdan hesaba girerken elinde bulunan onaylı cihazdan onay vermektir.
Mesela ben bilgisayarımdan Gmail hesabıma girmek istiyorum ve telefonuma bildirim geliyor. Tıklıyorum onaylanıyor. Çünkü telefonum onaylı.
bu dediğiniz ey3r doğruysa farklı bur cihazdan deneyeceğim

farkl8 cihazda gelirse siz haklisınız demektir ama ki sanmıyorum

Americano

80+ Bronze
çoklu mesaj atma cevabı yazdım diğer konunun altına konuyu kilitleyin
------------------------------------------------------------------------
format atmışsın android yeni sürümlerde format atınca gmail şifre istiyor. senin telefon şuan kapalı durumda olduğu için o koda basamazsın öncelikle telefonu açıp deniyelim bilgisayara EasySamsungFrp2020_v2 yükle telefonu usb ile bağla bypass frp bas. gelen uyarıya tamam bas. chrome açılacak googlede " addrom bypas" aramsı yap ilk siteye gir orda setting app yazana bas ayarlar açılacak ordan hesaplar kısmında googleye giriş yap kod gelirse bas gelmezse alttaki ayarları uygula
-------------------------------------------------------------------------------------------
üstteki olmazsa bunu denemen gerekir
öncelikle başka android telefon varsa aşağıdakileri onunla yap yoksa alttaki site bedava 30 dk android veriyor onunla yapabilirsin.
şu samsung sitesine üye ol 30 dk android kullanabileceksin
android açılınca yeni google hesabı aç play store giriş yap
ardından "alliance shield" indir
indirdikten sonra telefonda ayarlara gir orda "back up and restore" gir "back up" tıkla samsung hesabı aç allianc shield yedekle(back up al)
diğer telefonla işimiz bitti kendi telefonunu al bilgisayara usb ile bağla
şimdi bilgisayarına EasySamsungFrp2020_v2 indir. bypass frp tıkla
telefonda gelen uyarıya tamam tıkladığında internet açılacak googlede "addrom bypass" diye arama yap ilk site gir setting tıkla
ayarlar açılacak orda back up and restore > restore tıkla samsung hesabından alliance shield yükle o programı aç kayıt ol.
açılan programda ileri ileri bas arama kısmına service yaz aç activites skmeside ağı kaydır sonu usb setting olana tıkla open de mtp+adb seç
bilgsayarında samfirm programı yükle adb menüsünden reset frp bas tamamdır.
kuaura bakmayında bu kadar işlem fazla değilmi

çok biliyosunuz madem gelmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,838
Üyeler
149,090
Son üye
onurhn
Top Bottom