Neler Yeni

god of war pc ses kesılmesı

pecoron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Langal
herkese selamlar pc den god of war oynuyorum fakat soyle bı sorunum var oyunu oynarken ses gıdıp gelıyor ozellıkle yuksek ses olunca vs sesı dusurdum ama yıne gıtmedı acaba sorun kulaklıgımdamı dıye baska oyunda denedım ama baska oyunlar da boyle bı sorun yok sadece god of war da boyle bu sorunun cozumunu bılen cevaplarsa sevınırım.

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
O bana da oluyor merak etme :), bunu düzeltmenin 3 yolu var.

1. Windows ses hizmetlerini yeniden başlat.
2. Ses düzey karıştırıcından farkli bir kulaklik seç ve yeniden kullandığın kulaklığa bağla.
3. Ayarlardan>Sistem>Ses>Sıkça karşılılanılan sorunlardan çikiş cihazını seç ve sorun gideriyi aç.

Eğer bunların hiç biri olmadıysa PC'nı yeniden başlat.
Düzeldiyse yardımcı olmaktan mutluluk duydum. :)

pecoron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Langal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

2. Ses düzey karıştırıcından farkli bir kulaklik seç ve yeniden kullandığın kulaklığa bağla.
3. Ayarlardan>Sistem>Ses>Sıkça karşılılanılan sorunlardan çikiş cihazını seç ve sorun gideriyi aç.

Düzeldiyse yardımcı olmaktan mutluluk duydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzeldiyse yardımcı olmaktan mutluluk duydum. :)
tam anlayamadım nasıl yapıldıgını anlatma sansınız varmı acaba

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam anlayamadım nasıl yapıldıgını anlatma sansınız varmı acaba
Tabi ki!

1. "Windows ses hizmetlerini yeniden başlatmak" bunu yapmak için arama kısmına "CMD" yaz ve sonrasında yönetici olarak çaliştir.
1717850803284.png

Sonrasında bu kodları yazman lazım; ilk önce "net stop audiosrv" yaz biraz bekle sonrasında "net start audiosrv" yaz.

2. Olarak ise bilgisayarının sağ altında bulunan hoparlör simgesine sağ tıkla ve ses düzey karıştırıcını aç.
1717850960669.png

Sonra açılan sayfada ki çıkış cihazını değiştir sonra yeniden kullandığına geri al
1717851012257.png

3. Az önce ki sayfada bulanan yerin üstünde bulunan yerden "Ses" yazan yere tıkla.
1717851076331.png

Tıkladıktan sonra aşağı in ve oradan "Gelişmiş > Sıkça karşılılanılan sorunlardan çikiş cihazını seç ve sorun gideriyi" aç.

pecoron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Langal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabi ki!

1. "Windows ses hizmetlerini yeniden başlatmak" bunu yapmak için arama kısmına "CMD" yaz ve sonrasında yönetici olarak çaliştir.Alıntıyı görüntüle
Sonrasında bu kodları yazman lazım; ilk önce "net stop audiosrv" yaz biraz bekle sonrasında "net start audiosrv" yaz.

2. Olarak ise bilgisayarının sağ altında bulunan hoparlör simgesine sağ tıkla ve ses düzey karıştırıcını aç.Alıntıyı görüntüle

Sonra açılan sayfada ki çıkış cihazını değiştir sonra yeniden kullandığına geri al Alıntıyı görüntüle

3. Az önce ki sayfada bulanan yerin üstünde bulunan yerden "Ses" yazan yere tıkla.Alıntıyı görüntüle

Tıkladıktan sonra aşağı in ve oradan "Gelişmiş > Sıkça karşılılanılan sorunlardan çikiş cihazını seç ve sorun gideriyi" aç.
teşşekür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,135
Üyeler
149,496
Son üye
moonlight_
Top Bottom