Neler Yeni

🔥 God of War Ragnarok 19 Eylül'de PC ye Geliyor ! 🔥

Leqendd

80+
Abartma la GOW teması sayesinde seviliyo gameplay olarak çok casual çoğu orta bütçeli firma aynı tarz oyunu yapabilir. ama Rockstar kalitesine ulaşamazlar.
Geldi yine oyunu oynamadan, bitirmeden yorum yapan fanboy kitle xD. Gow'un gameplayine çok casual, orta bütçeli firmalar bile yapar onu demek büyük bir körlük veya cahillik göstergesi. Ragnarok'u geçtim, ilk oyunun gameplayi, vuruş hissiyatı bile şu an çok çok çok çok az oyunda var... Yani anladık rockstar fanboyu ve gow haterısın, muhtemelen sebebi de 2018de yılın oyununun rdr değil de gow seçilmesi ama bence bu kadar haterlığa ve hak yemeye gerek yok kanka.

Al sana bir gow 2018 gameplay videosu atayım gözün biraz gameplay görsün.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
misfit
OYUN 50 DOLARDAN SATILIYOR. SAĞOLSUNLAR MENA FİYATLANDIRMASINA UYDULAR.
1717122681279.png

hlsptk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Halis PETEK
The last of us part 2 nin duyurulmasını bekliyordum malum aradan 4 yıl geçti. Daha çıkalı yeni 2 yıl olmuş bir oyunu önce getirmelerini saçma bulmuştum. Büyük ihtimalle Fallout dizisinin başarısı ve oyun satışlarına olan etkisini gödükleri zaman diziden sonra PC ye getirmeye karar verdiler hayırlısı

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
The last of us part 2 nin duyurulmasını bekliyordum malum aradan 4 yıl geçti. Daha çıkalı yeni 2 yıl olmuş bir oyunu önce getirmelerini saçma bulmuştum. Büyük ihtimalle Fallout dizisinin başarısı ve oyun satışlarına olan etkisini gödükleri zaman diziden sonra PC ye getirmeye karar verdiler hayırlısı

Ben de onu duyururlar diyordum ama Sony bu konuda ne yapacağı belli olmuyor işte.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Hadiya gow geliyomuymuş hemen doma...

R3b311i0n_01

80+ Bronze
Silindi

Son düzenleme:

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
nontius
Abartma la GOW teması sayesinde seviliyo gameplay olarak çok casual çoğu orta bütçeli firma aynı tarz oyunu yapabilir. ama Rockstar kalitesine ulaşamazlar.
Casual olarak düşünüyorsan eğer normal modda, sadece hikayeyi oynamışın ve diğer hiçbir şeyi yapmamışın demek yani. Levitah'ı element ile yüklememişin bile yani. Ben hard modda her şeyi yaparak bitirdim. Süper oyun.

Rockstar oyunlarını çok sıkıcı ve oynanış olmadığı için yani GoW ile kıyaslamak anlamsız. Ayrıca RDR, GTA çok casual bir oyun yani. Vakit kaybı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60 dolar fazla değil mi
Korsan.

hlsptk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Halis PETEK
Casual olarak düşünüyorsan eğer normal modda, sadece hikayeyi oynamışın ve diğer hiçbir şeyi yapmamışın demek yani. Levitah'ı element ile yüklememişin bile yani. Ben hard modda her şeyi yaparak bitirdim. Süper oyun.

Rockstar oyunlarını çok sıkıcı ve oynanış olmadığı için yani GoW ile kıyaslamak anlamsız. Ayrıca RDR, GTA çok casual bir oyun yani. Vakit kaybı.

Korsan.
bir oyunun casual yani kolay olması o oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. öte yandan aslında gow da casual bir oyundur en azından hikaye ksımı çok kolaydır asıl zorlayan kısımlar yan içeriklerde yani genel kullanıcıya göre tasarlanmış bir oyundur gow. diğer yandan gta5 ya da rdr2 gibi tamamen farklı tazda oyunları karşılaştıramazsın ve şu da bir gerçek içerik doluluğu ve detay anlamında RDR 2 piyasadaki en iyi oyundur hakkını yememek lazım.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
nontius
bir oyunun casual yani kolay olması o oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. öte yandan aslında gow da casual bir oyundur en azından hikaye ksımı çok kolaydır asıl zorlayan kısımlar yan içeriklerde yani genel kullanıcıya göre tasarlanmış bir oyundur gow. diğer yandan gta5 ya da rdr2 gibi tamamen farklı tazda oyunları karşılaştıramazsın ve şu da bir gerçek içerik doluluğu ve detay anlamında RDR 2 piyasadaki en iyi oyundur hakkını yememek lazım.
Kişisel zevkler ve renkler diyebiliriz o zaman. Yani bana göre isterse ağzına kadar dolu olsun madem buna bakacağız o zaman AC Odyssey 1000 saat oynarsın. Oynanış olarak da zevkli yani AC Odyssey.

Ben RDR 2'de özel bir şey göremedim oynarken. Sıkıldıım sadece.
Oynanışı çok ama çok sıkıcıdır bana göre. Siz zevk alıyorsanız bana bir şey demek düşmez.

2018'de de topluluk zevk almamış ki GoW'u en iyi oyun seçmiş.

Emek hırsızlığı?
Hergün bizi sömürüyorlar zaten. TR'de yüzde 1 kesim zengin. Ayrıca bizim zaten yarınlarımız çalınmış, oyunlara para mı verelim bir de. Kısaca param yok.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
misfit

mortemeyn

80+ Bronze
Hergün bizi sömürüyorlar zaten. TR'de yüzde 1 kesim zengin. Ayrıca bizim zaten yarınlarımız çalınmış, oyunlara para mı verelim bir de. Kısaca param yok.
Tamam sadece emek hırsızlığı olduğunu hatırlattım

Top Bottom