Neler Yeni

God of War'u bahsedildiği kadar sevmedim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ilk oyundan bahsediyorsan oyunun başlangıç temposu biraz ağır sonradan açılıyor ve hikaye biraz daha detaylanıyor 'detay' kısmını spoiler olarak algılama ben de ilk başlarda biraz sıkılmıştım
Ben ilk başlarda değilim ki. Ağaç adamın kafasını kestik işte. Oradayım.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,490
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Witcher çöpünden iyi oyun ama evet son 2 oyun yavaş ilerliyor film tadında olduğundan sıkabilir
yoo witcher çöp değil fikirlerini bu şekilde belirteceksen kendine saklamalısın başına bela alırsın yoksa günün birinde.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ayrıca mekaniksel olarak mı sıkıldınız yoksa çeşitlilik mi bulamadınız veya hikaye mi sıktı ona göre yorum yapmak daha mantıklı.
Mesela ben hikayeli oyunlardan sıkılırım ama mekanikleri iyi ise onun için oynarım gibisinden
Aga hikaye sıktı mekanik sıktı. Hep aynı düşmanlar. Sonra tam oldu diyoruz hep bir sıkıntı hep bir sıkıntı. Dağın zirvesine çıktık meğer yanlış dağa çıkmışız. O kadar saat verdim. Boşuna mıydı?

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,577
İsim
Kadir
Ben ilk başlarda değilim ki. Ağaç adamın kafasını kestik işte. Oradayım.
o ağaç adam mimiri kast ediyorsan oyun biraz ondan sonra hareketleniyor herkese hitap etmeyebilir ama mimir sonrasını baya eğlenceliydi benim için

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Ya hikaye ilgimi çekmiyor aslında ne yalan söyliyeyim? Karısının küllerini taşımak. Amaç bu. Ve bu hiç heyecan vermiyor .
Hocam amaç aslında sadece karısının küllerini taşımak değil. Sona doğru taşlar yerine oturuyo hikayede. Ayrıca dövüş mekaniklerini sevmemene çok şaşırdım ben ağır gow hayranıyım ilk 3 oyunu en az 5er kez bitirmişimdir hâla daha arada girer 1-2adam kesiyim derim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aga hikaye sıktı mekanik sıktı. Hep aynı düşmanlar. Sonra tam oldu diyoruz hep bir sıkıntı hep bir sıkıntı. Dağın zirvesine çıktık meğer yanlış dağa çıkmışız. O kadar saat verdim. Boşuna mıydı?
Açıkçası hikayesel olarak bilemem ancak mekaniksel olarak sıkıcı geldiyse biraz devam edin.
Bazı oyunlar birden çeşitleniyor bu konuda

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,490
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar

Dolar

80+ Bronze
Ya God of War'a büyük bir hype ile başlamıştım. Yani Enis Kirazoğlu oyunu tekrar tekrar tekrar oynattırdı ama beni baydı abi ya.
Bulmacalar çok zor değil evet. Vakit de almıyor. Ama ne bilim sıktı.
İkinci olarak dövüş mekanikleri hep tekrara düşüyor gibi hissettim. Şimdi ağaç adamın kafasını kestik cadıya götürdük. Kafa canlandı vs.
Şu an hiçbir şekilde oyunu açıp da oynamak istemiyorum. Ama o kadar zaman verdim yarım kalması rahat ettirmiyor beni.

Sizce zorlayayım mı bitirmek için?
Artı olarak GoW'u bahsedildiği kadar sevmemem normal mi?
Bende de oldu oyunu bitirdim bir şey değişmedi

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Mahir
Ya God of War'a büyük bir hype ile başlamıştım. Yani Enis Kirazoğlu oyunu tekrar tekrar tekrar oynattırdı ama beni baydı abi ya.
Bulmacalar çok zor değil evet. Vakit de almıyor. Ama ne bilim sıktı.
İkinci olarak dövüş mekanikleri hep tekrara düşüyor gibi hissettim. Şimdi ağaç adamın kafasını kestik cadıya götürdük. Kafa canlandı vs.
Şu an hiçbir şekilde oyunu açıp da oynamak istemiyorum. Ama o kadar zaman verdim yarım kalması rahat ettirmiyor beni.

Sizce zorlayayım mı bitirmek için?
Artı olarak GoW'u bahsedildiği kadar sevmemem normal mi?
Tamamen zevk meselesi. Ben de mesela hikayeli oyunlara bayıırım. Atmosferi, müzikleri, dünyası... Ama valorant tarzı oyunları max 1 el vs atınca sıkılıyorum.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Ahmet Aydın
Oyunda sıkan kısım bence oynanış. Bulmaca oyunu olmaması lazımdı böyle bir oyunun. Ayrıca oynanış kısmı da beni çok sıktı. Dövüş falan güzel ama challenge gibi çok uzun sürmesi çok sıkıyor. Hikaye bitsin diye hile açıp hızlıca bitirdim oyunu. Bittiği anda da alt+f4 çekip anında sildim.

Top Bottom