Neler Yeni

göğüs genetiği ve hissiyat

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
Selam. Yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum. Ne kadar çalışırsam calişayım göğüste ortada bir boşluk dolmama hissiyatı var. Gogus idmanlarını tam form ve range of motiona bağlı yapıyorum. Kas zihin bağlantısını kuruyorum. Yanlara doğru bir kütle oluşuyor gibi hissediyorum. Aşağıya formu bıraktım. Antrenmanım şöyle:

Chest press / 6x17-12-9-tukeniş-tukeniş
Inc chest press / 4x17-10-8-tukeniş
Peck deck fly/ 5x 12-12-9-tukeniş-tukeniş
Cable fly/ 3x tükeniş

Ekler

• IMG_20240728_030042.jpg
    IMG_20240728_030042.jpg
    3.3 MB · Hit: 38
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Selam. Yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum. Ne kadar çalışırsam calişayım göğüste ortada bir boşluk dolmama hissiyatı var. Gogus idmanlarını tam form ve range of motiona bağlı yapıyorum. Kas zihin bağlantısını kuruyorum. Yanlara doğru bir kütle oluşuyor gibi hissediyorum. Aşağıya formu bıraktım. Antrenmanım şöyle:

Chest press / 6x17-12-9-tukeniş-tukeniş
Inc chest press / 4x17-10-8-tukeniş
Peck deck fly/ 5x 12-12-9-tukeniş-tukeniş
Cable fly/ 3x tükeniş
bı jınekologo gorunun derim

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
3 haraket yap bence set sayılarıda çok fazla onu düşür böyle gidersen bi yerde gelişimin durur hatta gerilersin çok fazla setin var iyileşemeyebilirsin

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bı jınekologo gorunun derim
Yağ oranım arttı onu düşürmek için diyete girdim fakat ben bulktayken de ortada bi dolmama hissiyatı vardı ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 haraket yap bence set sayılarıda çok fazla onu düşür böyle gidersen bi yerde gelişimin durur hatta gerilersin çok fazla setin var iyileşemeyebilirsin
Orta kısmın dolmaması fazla setten dolayı olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Yağ oranım arttı onu düşürmek için diyete girdim fakat ben bulktayken de ortada bi dolmama hissiyatı vardı ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konular hakkında bir bilgim yok maalesef doktora gorunun

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
yemek uyku antrenman bu üçüne çok önem ver, benim şuan gördüğüm antrenman programında çok fazla set var hararaket var bir tane orta bir tane üst bir tanede fly ekle yeter toplam 11 12 seti geçmesin

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
yemek uyku antrenman bu üçüne çok önem ver, benim şuan gördüğüm antrenman programında çok fazla set var hararaket var bir tane orta bir tane üst bir tanede fly ekle yeter toplam 11 12 seti geçmesin
Şu an definasyona girdim hocam 1 ay bir süre uygulayacağım. 3k kaloriyle besleniyordum hemen hemen 2.5 k lara düştüm. Açık versem de kas ekleme şansım var mı protein miktarını arttırarak. Yağ oranım şu an 21-22

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Şu an definasyona girdim hocam 1 ay bir süre uygulayacağım. 3k kaloriyle besleniyordum hemen hemen 2.5 k lara düştüm. Açık versem de kas ekleme şansım var mı protein miktarını arttırarak. Yağ oranım şu an 21-22
temiz beslendiğin sürece kas eklemeye devam edersin bugünkü antrenmanın diğer antrenmanından daha iyiyse yani en ufak bi tekrar veya kilo artışı recovry olduğuna işarattir buda kas kazandığının bi göstergesi

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
temiz beslendiğin sürece kas eklemeye devam edersin bugünkü antrenmanın diğer antrenmanından daha iyiyse yani en ufak bi tekrar veya kilo artışı recovry olduğuna işarattir buda kas kazandığının bi göstergesi
Kalori fazlası yapılmadığı sürece kas eklemesi zor diye biliyordum da ondan sordum hocam.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Kalori fazlası yapılmadığı sürece kas eklemesi zor diye biliyordum da ondan sordum hocam.
bulka göre takbikide zor ama dediğim şekilde olursa kas kazanırsın çok azda olsa
kas kaybetmekten korkma yağsız kas kütlesi x2,2 katı protein alıyosan %12 13 yağ oranı civarına kadar kas kaybetmezsin

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
bulka göre takbikide zor ama dediğim şekilde olursa kas kazanırsın çok azda olsa
kas kaybetmekten korkma yağsız kas kütlesi x2,2 katı protein alıyosan %12 13 yağ oranı civarına kadar kas kaybetmezsin
Hocam bel çevremdeki yağlanma bu şekilde. 61 den 81 e cıktım 8 ayda. Boyum 1.78-80 arası. 1 1.5 ay definasyon önerir misin sonrasında tekrar sağlam bulk için

Ekler

• Screenshot_2024-07-28-03-26-16-675_com.miui.gallery-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-28-03-26-16-675_com.miui.gallery-edit.jpg
    722.7 KB · Hit: 12
Top Bottom