Neler Yeni

Görüntü ekrana gelmiyor

bahri1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahri
Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir kasa aldım incehesap üzerinden Anakart gigabyte b450m S2H V2 . D-SUB girişli monitörümü taktığımda video sinyali yok hatası alıyorum. Kablo takılı değilken kablo takın yazıyor ekranda. Monitörü laptopta aynı şekilde taktığımda görüntü aktarımı sıkıntısız oluyor. Başka bir monitör denedim aynı girişli yine aynı sonuç. Elimde hdmı kablosu olmadığı için onu deneyemedim. Rami çıkarıp başka slota takmayı denedim. Ekran kartını takılı denedim ama taktığımda ekran kartı fanları dönmedi. çıkarıp denedim yine görüntü alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir kasa aldım incehesap üzerinden Anakart gigabyte b450m S2H V2 . D-SUB girişli monitörümü taktığımda video sinyali yok hatası alıyorum. Kablo takılı değilken kablo takın yazıyor ekranda. Monitörü laptopta aynı şekilde taktığımda görüntü aktarımı sıkıntısız oluyor. Başka bir monitör denedim aynı girişli yine aynı sonuç. Elimde hdmı kablosu olmadığı için onu deneyemedim. Rami çıkarıp başka slota takmayı denedim. Ekran kartını takılı denedim ama taktığımda ekran kartı fanları dönmedi. çıkarıp denedim yine görüntü alamadım. Sizce ne yapmalıyım?
Sorun galiba GPU da

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Arkadaşımın kasaya, benim laptopa aynı kablo ile taktığımda görüntü alıyorum ama. Yarın hdmı kablosu bulup deneyeceğim öyle görüntü alırsam giriş yeri mi sıkıntılı demektir
Evt yada ekran kartın için eskidir o kablo birde beden incehesap ı aramadınız hiç dönüştürücüdemi kullanıyorsunuz

bahri1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesapta siparişler kısmından yardım talep et kısmına 1 saat önce yazdım durumu. Zaten akşamüstü geldi kasa akşam da çalıştırmak istedim. Fakat başka bilgisayara taktığımda çalışan monitör bu bilgisayarda görüntü vermedi. Kabloyu taktığım yer anakartin girişi. Ekran kartının girişi farklıydı.

Top Bottom