Neler Yeni

Gözlerim zarar görürmü ?

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
efe can
Merhaba Hocamlar Ben bazen günde 10 saat Bilgisayar ile oynuyorum bazen 1-2 saat. Yaşım 14 gözlerime bi zararı olurmu ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Olur. Yeterli uzaklığa sahip olmak, çok fazla vakit geçirmemek gibi şeyler ile zarar azaltılabilir.

Gloxy

80+ Bronze
Merhaba Hocamlar Ben bazen günde 10 saat Bilgisayar ile oynuyorum bazen 1-2 saat. Yaşım 14 gözlerime bi zararı olurmu ?
Yarım saatte bir uzağa bakarak gözlerini rahatlatabilirsin

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur. Yeterli uzaklığa sahip olmak, çok fazla vakit geçirmemek gibi şeyler ile zarar azaltılabilir.
ne gibi bi zararı olur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarım saatte bir uzağa bakarak gözlerini rahatlatabilirsin
10 saat aralıksız oynamıyorum zaten 2 saat oynarsam bazen dısarı filan cıkıyom yada evde geziniyom sonra yine oynuyım

grasdiyas

80+ Silver
30dk da bi felan dışarı çık uzaklara bak ama bozulmaması pek elde değil gibi 18 yaşıma girer girmez lazer yaptırıcam gözlük kullanmayı hiç sevmiyorum

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam hergün 10 saat değil oynamıyorum ama bazen 3 bazen 2 sararsa bazen 10 saat ama oda 1 den 3 e kadar sonra dısarı cıkıyom sonra yeniden oynuyom

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Ahmet Yıldırım
Gözlük takmaya başlarsın yakında.
Benim yıllarım ekran başında geçti. Telefondan bilgisayara, bilgisayardan tablete, tabletten başka bilgisayara, sonra yine telefona hala gözlerim bozulmadı.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
efe can
Benim yıllarım ekran başında geçti. Telefondan bilgisayara, bilgisayardan tablete, tabletten başka bilgisayara, sonra yine telefona hala gözlerim bozulmadı.
hocam bende 14 yasındayım ama minimum 6 yıldır ekran basındayım. En kötu lens kullanırım gözluk takmam tipim zaten çirkin bide gozluk takarsam iyice alay olurum

grasdiyas

80+ Silver
hocam bende 14 yasındayım ama minimum 6 yıldır ekran basındayım. En kötu lens kullanırım gözluk takmam tipim zaten çirkin bide gozluk takarsam iyice alay olurum
lens biraz pahalı her ay yenisini alman gerek

gözlük almadan önce bende seningibi düşünüyordum ama çok yakıştı bana gözlük birsürü model var zaten illaki güzel duranını bulursun

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
efe can
lens biraz pahalı her ay yenisini alman gerek

gözlük almadan önce bende seningibi düşünüyordum ama çok yakıştı bana gözlük birsürü model var zaten illaki güzel duranını bulursun
hocam belkide gözluk kulanmam çevremde birsuru günde 15 saat oyun oynayan obez insanlar var

Top Bottom