Neler Yeni

Gözlerim zarar görürmü ?

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
hocam belkide gözluk kulanmam çevremde birsuru günde 15 saat oyun oynayan obez insanlar var
ben gözlüksüz nerdeyse 30cm uzaklıktaki büyük bi yazıyı zor görüyorum ama bazen gözlük kullanmadığım oluyor çokta sıkıntı olmuyor sadece yolda tanıdık felan denk gelirse göremiyon :D neden okadar çok oyun oynuyorsunki bağımlılığın mı var

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
efe can
ben gözlüksüz nerdeyse 30cm uzaklıktaki büyük bi yazıyı zor görüyorum ama bazen gözlük kullanmadığım oluyor çokta sıkıntı olmuyor sadece yolda tanıdık felan denk gelirse göremiyon :D neden okadar çok oyun oynuyorsunki bağımlılığın mı var
yok hocam. elimde olsa hiç oynamam ama yapcak bisey yok. arkadaşlarımı cağırıyorum gelmiyolar. haftada 1 anca. çok canım sıkılıyor. 10 saat oyun oynamıyorum. video oyun forumlarda gezinme vb 10 saat

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
yok hocam. elimde olsa hiç oynamam ama yapcak bisey yok. arkadaşlarımı cağırıyorum gelmiyolar. haftada 1 anca. çok canım sıkılıyor. 10 saat oyun oynamıyorum. video oyun forumlarda gezinme vb 10 saat
diziye felan başla eskiden dizileri hiç sevmezdim sadece film izlerdim ama taaki

twd ve gözlerinin ardında veyada open your eyes gibi dizileri görene kadar en kötü günde 2 bölüm izlersin bikeresinde twd yi dinlenmeden 2 sezon ard arda izlemiştim 46 bölüm yapıyor galiba

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
efe can
diziye felan başla eskiden dizileri hiç sevmezdim sadece film izlerdim ama taaki

twd ve gözlerinin ardında veyada open your eyes gibi dizileri görene kadar en kötü günde 2 bölüm izlersin bikeresinde twd yi dinlenmeden 2 sezon ard arda izlemiştim 46 bölüm yapıyor galiba
twdyi bi ara izledim o sardı ama 1 sezon anca izlemisimdir

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,941
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
hocam ben farklı konularda okudum da ilk defa boyle cevap gordum
Muhtemelen dinlendirici gözlüğü falan kast etti, numaralı gözlük olayı genetikle alakalı bilgisayardan ya da televizyondan kaynaklanmaz.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
efe can
Muhtemelen dinlendirici gözlüğü falan kast etti, numaralı gözlük olayı genetikle alakalı bilgisayardan ya da televizyondan kaynaklanmaz.
Benimde aklımda kalan buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözlerimin numarası buyurmu diye merak ettim. Dinlendirici takarım

Gloxy

80+ Bronze
çevresel faktörler bu rahatsızlıkların ortaya çıkmasını hızlandırabilir genetik taşıyıp taşımadığını bilemeyiz ki belki genetikten aldığı miyopi hipermetropi ve astigmatizma vs var belki bilemeyiz

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Ahmet Yıldırım
hocam bende 14 yasındayım ama minimum 6 yıldır ekran basındayım. En kötu lens kullanırım gözluk takmam tipim zaten çirkin bide gozluk takarsam iyice alay olurum
Gelişme aşamasındasın bu kadar fazla vakit geçirme gelecekte sıkıntı çekersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,464
Üyeler
146,724
Son üye
Yepron
Top Bottom