Neler Yeni

Gözlük mü daha iyi lens mi?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
gözlük kullanıyorum kaç yıldır, bu aralar çok konforsuz gelmeye başladı çerçevesi sıcakta ayrı dert çerçeve + cam masrafı ayrı dert cam temizliği ayrı dert buğulanması ayrı dert.
Sizce lens e geçsem ne kazanırım ve ne kaybederim, hemde gözlüksüz daha bi yakışıklı oluyorm :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

gözüm 5.5 hipermetrop bu arada

yusuftheayay

80+ Bronze
gözlük kullanıyorum kaç yıldır, bu aralar çok konforsuz gelmeye başladı çerçevesi sıcakta ayrı dert çerçeve + cam masrafı ayrı dert cam temizliği ayrı dert buğulanması ayrı dert.
Sizce lens e geçsem ne kazanırım ve ne kaybederim, hemde gözlüksüz daha bi yakışıklı oluyorm :D
Direk gözünle temas ettiği için zararlı olduğunu düşünüyorum ve olurda unutup uyursan göze yapışabiliyormuş.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
benim amcam göz prof. u. gözlük kullanıyor.

Silinsin

80+ Silver
Direk gözünle temas ettiği için zararlı olduğunu düşünüyorum ve olurda unutup uyursan göze yapışabiliyormuş.
Bir çok kez uyudum tabii ki gözünüze yapışmaz farklı bir durum olmadıkça büyük ihtimalle yanlış anlamayın uyumak doğru değil tabii ki de tercihim gözlük, lens çok zahmetli.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Titiz davrandığın sürece lens daha iyi. Titizlikten kastım her akşam çıkarıp solüsyona koymak, takıp çıkarırken elleri çok iyi yıkamak vb. önlemler. Gözlüğün ise konforu daha iyi, derdi tasası az.

yusuftheayay

80+ Bronze
Bir çok kez uyudum tabii ki gözünüze yapışmaz farklı bir durum olmadıkça büyük ihtimalle yanlış anlamayın uyumak doğru değil tabii ki de tercihim gözlük, lens çok zahmetli.
Doğrudur hocam belki yapışmaması için bir çare bulmuş olabilirler, baya önceden duymuştum bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan ali
Mesaj otomatik birleştirildi:

gözüm 5.5 hipermetrop bu arada
Knk sağlık için gözlük lens bı anda gözüne kaçabilir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
Titiz davrandığın sürece lens daha iyi. Titizlikten kastım her akşam çıkarıp solüsyona koymak, takıp çıkarırken elleri çok iyi yıkamak vb. önlemler. Gözlüğün ise konforu daha iyi, derdi tasası az.
hocam gözlük konforu iyi ama gerçekten çok sıkıldım bi de benim çerçeve dandik çıktı sürekli vidası falan çıkıyor burunluk silikonu gevşiyor falan cidden bıktım usandım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben gözlükçüyüm. Lens ilgi istiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,796
Üyeler
152,550