Neler Yeni

Gözlük mü daha iyi lens mi?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,413
İsim
Olcay akbulut

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
gözlük kullanıyorum kaç yıldır, bu aralar çok konforsuz gelmeye başladı çerçevesi sıcakta ayrı dert çerçeve + cam masrafı ayrı dert cam temizliği ayrı dert buğulanması ayrı dert.
Sizce lens e geçsem ne kazanırım ve ne kaybederim, hemde gözlüksüz daha bi yakışıklı oluyorm :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

gözüm 5.5 hipermetrop bu arada
Lens tercih etmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bunu hiçbir göz doktorunun lens kullanmamasından anlayabiliriz.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
gözlük kullanıyorum kaç yıldır, bu aralar çok konforsuz gelmeye başladı çerçevesi sıcakta ayrı dert çerçeve + cam masrafı ayrı dert cam temizliği ayrı dert buğulanması ayrı dert.
Sizce lens e geçsem ne kazanırım ve ne kaybederim, hemde gözlüksüz daha bi yakışıklı oluyorm :D

Gözünü çizdirmeyi düşündün mü?

Hasancntz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan İbrahim

lenste biraz zahmetli oluyor temizlemesi vb .Yakında göz muayanem var doktorum izin verirse göz çizdirme ameliyatı olacağım ben gözlük kullanıyorum artık ağırlık gibi geliyor

Megan

80+ Silver

Lensin zahmeti daha çok. Ben 11 yıldır gözlük kullanıyorum

Silinsin

80+ Silver
hocam peki oldu ki uyuya kaldım lensle bi şey olur mu veya kullanım süresi var mı gün içinde

nasıl bi ilgi mesela
Belli bir süre sonra gözün dinlenmesi için gün boyu takmamak lazım uyuya kalmak doğru değil ama en az 5 10 kere uyuya kaldım :D yine de siz yapmayın enfeksiyon riskini arttırıyor deniyor.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Lens gün içinde çok daha rahat ettirir gözlüğe göre. Özellikle spor konusunda da keza böyle.

Bazı kişiler temizliğini yapamadım, bakımı zor geldi der, bazıları da çok rahat ediyorum lensle gözlükten kurtulduğum iyi oldu der. Sen kendin alıp denemeden bilemezsin bunu. Doktora git, versin bi lens olmadı gözlük devam edersin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,413
İsim
Olcay akbulut
göz çizdirme ameliyatı 3k diyor şimdi de anlamadım ben
daha önce çizdiren var mı ya ücret konusunda beni bi aydınlatsa

22 23 den önce çizmezler zaten çizen varsa da yaptırmayın.
neden hocam çizdirmek çok mantıklı bence

göz çizdirme ameliyatı 3k diyor şimdi de anlamadım ben
daha önce çizdiren var mı ya ücret konusunda beni bi aydınlatsa

neden hocam çizdirmek çok mantıklı bence
zararı mı var ki

Concevt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Berkay Burak Çifci
Lens kullanırsan göz sağlıgın için çok fazla şeye dikkat mesela etmen gerekiyor en basitinden toz bile büyük sorunlara yol açabiliyor ama gözlükte sil tak bide elinle düzelt arada bu kadar bende gözlük kullanıyorum bide senin numara baya büyük acil bisi oldugunda lens leri takana kadar ooooooo(örnek)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,293
Üyeler
155,706
Son üye
Yalın Aras KARACA
Top Bottom