Neler Yeni

🔥İndirim GoodRam 16GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 RAM 999TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
O şekilde farklı hesaplarda aynı adres gördüklerinde bazı yerler iptal edebiliyor
Ben itopyadan 2 farklı hesaptan aynı adrese sd kart almıştım, iptal falan edilmedi.

TeknoAdam

80+

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,553
İsim
ali
Youtube için video düzenleme vs yapıcam yeni başlıcam yani bol bol edit uygulamaları kullancam şuanda crucial ballistik 8x2 var 32 gb rame geçmelimiyim şuanlık ilk başlangıçlarda idare eder mi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113