Neler Yeni

Google Chrome Dualsense i Görmüyor

YazılımKafa

80+ Silver
Selamlar dostlar. Başlıkta görünen problemi yaşıyorum.

Macbook kullanıyorum. Dualsense i kablosuz olarak görmüyor ama kablolu görüyor. Dualsense de problem yok. Safaride yada steam de vs kablosuz kullanıyorum ama Chrome da kablo takılı değilken görmüyor.

Geçen gün bi uzantı ekledim ismi Ds5 Chrome du galiba. O eklentiyi ilk eklediğimde çalıştı sorun düzeldi ama sonradan tekrar denediğimde çalışmıyor. Eklentiyi sildim yükledim ama düzelmedi. Önerisi olan bir dost var mı?

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Macbook kullanıyorum. Dualsense i kablosuz olarak görmüyor ama kablolu görüyor. Dualsense de problem yok. Safaride yada steam de vs kablosuz kullanıyorum ama Chrome da kablo takılı değilken görmüyor.

Geçen gün bi uzantı ekledim ismi Ds5 Chrome du galiba. O eklentiyi ilk eklediğimde çalıştı sorun düzeldi ama sonradan tekrar denediğimde çalışmıyor. Eklentiyi sildim yükledim ama düzelmedi. Önerisi olan bir dost var mı?
Bu arada farkettim ki sadece Safari kablosuz bağlantıda kolu görüyor. Diğer hiçbir tarayıcı görmüyor. Sadece chrome ile alakalı değil. Acaba Mac os te bunun için bir ayar mı yapmak lazım?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı

Hocam kusura bakmayın konu ile alakasız ama chromeda neden dualsensei kullanmak istiyorsunuz?

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kusura bakmayın konu ile alakasız ama chromeda neden dualsensei kullanmak istiyorsunuz?
Xbox Cloud Gaming kullanıyorum. Mac OS uygulaması olmadığı için ordan giriyorum

Top Bottom