Neler Yeni

Google Fotoğraflar’dan iOS’a Fotoğraf Aktarma

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
Bugün Android'den IOS'a geçis yaptım. IOS'a taşı uygulamasından fotoğrafları aktarmak istediğimde 2.5 saatlik bir süre gösterdi, acelem olduğum için sonra yaparım düşüncesiyle es geçtim. Şu anda fotoğrafları nasıl aktaracağım konusunda en ufak bir fikrim yok. Sanırsam uygulama sadece ilk kurulumda taşıma olanağı sağlıyor. Bilen arkadaşlar varsa Google Fotoğraflar'dan fotoğraflarımı nasıl IOS'a aktarabilirim?

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Recep MARAŞ
ios telefonu bilgisayara bağla, bu bilgisayardan bağlandığında üzerine sağ tıklayıp fotoğraf ve videoları al'de bilgisayara kaydet.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ios telefonu bilgisayara bağla, bu bilgisayardan bağlandığında üzerine sağ tıklayıp fotoğraf ve videoları al'de bilgisayara kaydet.
Mobilden halletmenin bir yolu yok mudur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bekir Küllac
hocam google fotoğraflardaki fotoğrafları seç ve paylaş butonuna tıklayıp dosyalara kaydete bas ve iphone umdaya bas kaydet rastgele sonra dosyalara gir fotoğrafları seç ve gene paylaşa bas ve kaydete bas

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam google fotoğraflardaki fotoğrafları seç ve paylaş butonuna tıklayıp dosyalara kaydete bas ve iphone umdaya bas kaydet rastgele sonra dosyalara gir fotoğrafları seç ve gene paylaşa bas ve kaydete bas
Fotoğrafları iPhone'a aktardım fakat çok büyük bir kısmının tarihinin doğru olmasına rağmen sıralaması yanlış. Nasıl yapacağım bilmiyorum.

Top Bottom