Neler Yeni

Google stadia gelince devrim olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Orhan
Stadia ve GeForce Now gibi hizmetler için orjinal oyuna sahip olmak şart. Bu oyun fiyatlarıyla da bizde bir devrim olmaz. Gelişmiş ülkelerde ise oyuna yönelik yüksek donanımlı PC satışları ciddi mânada azalabilir.

JackieTR

80+ Bronze
Stadia ve GeForce Now gibi hizmetler için orjinal oyuna sahip olmak şart. Bu oyun fiyatlarıyla da bizde bir devrim olmaz. Gelişmiş ülkelerde ise oyuna yönelik yüksek donanımlı PC satışları ciddi mânada azalabilir.
Şahsen ben şöyle düşünüyorum oyunu almak sorun değil o oyunu çalıştıracak sistem lazım bu sırada stadia çıkıyor karşımıza şimdi burada hem oyun sana ait oluyor bir kere ödüyor sun ama sistem için 10k cebinden para çıkmıyor aylık game pass gibi verirsin 30-50 kaçsa o istediğin oyunlar da fps gecikme drop yaşamazsın evet sistem toplamak daha iyi ama nereye kadar her yıl yeni sistem çıkıyor benim düşüncem bu güzel bir alt yapın varsa tadından yenmez 😂

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
Bayağa dır google stadia konusu olmuyor açiyim dedim .. Şahsen şuan google stadia gelse ben direk alırım bana göre bir devrim başlangıcı olabilir oturdun yerden telefondan gta5-6-7 derken tüm oyunları her yerden oynaya bilicez.. Sizin düşünceniz nedir ..? Alır mısınız yoksa toplama PC devam mı ..?
olmayacağımdan adım kadar eminim çünkü mesela cyberpunk steamda var ama ek olarak stadiadanda satın almanız gerekiyor rakiplerine göre 2-0 geride başlıyor

Top Bottom