Neler Yeni

Google stadia gelince devrim olur mu ?

JackieTR

80+ Bronze
çok iyi ha 125 e o net
Türk telekom .. Aslında hocam Türkiye nin her yerin de ki alt yapı ttnet bağlı ona ait sadece diğer şirketler turkcell vodafone v.b kiraliyor hatta YouTube da mesut çevik yaz Türkiye de neden net berbat adlı videoyu izle en iyi net hizmetlerini de söylüyor :)

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bayağa dır google stadia konusu olmuyor açiyim dedim .. Şahsen şuan google stadia gelse ben direk alırım bana göre bir devrim başlangıcı olabilir oturdun yerden telefondan gta5-6-7 derken tüm oyunları her yerden oynaya bilicez.. Sizin düşünceniz nedir ..? Alır mısınız yoksa toplama PC devam mı ..?
Devrim olmadı.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,874
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Türk telekom .. Aslında hocam Türkiye nin her yerin de ki alt yapı ttnet bağlı ona ait sadece diğer şirketler turkcell vodafone v.b kiraliyor hatta YouTube da mesut çevik yaz Türkiye de neden net berbat adlı videoyu izle en iyi net hizmetlerini de söylüyor :)
Kendi altyapıları da var. Bende superonline 100 verebilirken TT fiber 53 veriyor

ahenk'

80+ Silver
"80 liraya 5 mbps internet satın almak istmeez miydiniz beyefendi ?"

JackieTR

80+ Bronze

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Kubilay Aktemur
Devrim olacak elbette ama daha o altyapı teknolojiye hazır değil dünya.

JackieTR

80+ Bronze
Devrim olacak elbette ama daha o altyapı teknolojiye hazır değil dünya.
Geçen haber de gördüm adamın biri yani bir şirket uzaya uydu yollicakmış yani alt yapı baz istasyonları yerine uydu aracılığı ile net gelicek eğer öyle olursa artık net kopma sorunu biter tek sorun yağmur yağması vede kışın nasıl olur bilmiyorum 😄

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
1080p de video izleyemiyorum adam google stadia diyor zaten nvdia geforce now temelini oluşturdu ve gayet güzel servis veriyor

JackieTR

80+ Bronze
1080p de video izleyemiyorum adam google stadia diyor zaten nvdia geforce now temelini oluşturdu ve gayet güzel servis veriyor
Geforce evet hazır kurmuş ama şu var önünde kocaman google var ve şuan tüm şirketler google ile anlaşmaya gidiyor .. Bu arada geforce baktım her geçen gün oyun kaybediyor .. Eğer google stabil şekilde temel atarsa artık önünde kimse duramaz .. Ve net hızına gelirsek o da devletin suçu tüm yetkiyi net sağlıyıcısına veriyor -,-

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Geforce evet hazır kurmuş ama şu var önünde kocaman google var ve şuan tüm şirketler google ile anlaşmaya gidiyor .. Bu arada geforce baktım her geçen gün oyun kaybediyor .. Eğer google stabil şekilde temel atarsa artık önünde kimse duramaz .. Ve net hızına gelirsek o da devletin suçu tüm yetkiyi net sağlıyıcısına veriyor -,-
Hangisi iyi ise onu kullanırım rekabet oluşsun oyuncuların işine yarar

JackieTR

80+ Bronze
Hangisi iyi ise onu kullanırım rekabet oluşsun oyuncuların işine yarar
İşte bu söz çok doğru adamsın be benim bile aklıma gelmedi rekabet oldukça onlar kavga etsin biz ekmeğimizin derdinde olalım hangisi ucuzsa 😄👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,611
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom