Neler Yeni

gpu mux switch nasil kullanilir

BenToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Toprak
gencler iyi aksamlar yeni bir notebook aldim linkini assaya birakiyorum

aldigim bilgisayarda gpu mix switch diye bir ozellik var notebook lardan cok anlamiyorum arkadasima sordum oyun oynarken nvidea bostayken intel e al diyor bunun daha kisa bir yolu varmi ve bilgsayara yapmam gereken bir ayar var mi tesekkür ederim
1695235679535.png

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Bilal Cihan
gencler iyi aksamlar yeni bir notebook aldim linkini assaya birakiyorum

aldigim bilgisayarda gpu mix switch diye bir ozellik var notebook lardan cok anlamiyorum arkadasima sordum oyun oynarken nvidea bostayken intel e al diyor bunun daha kisa bir yolu varmi ve bilgsayara yapmam gereken bir ayar var mi tesekkür ederim
Alıntıyı görüntüle
Yani pcde 2 gpu var biri işlemcinin içindeki iris diğeride senin normal ekran kartın

myusuf54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Yusuf
Bence sadece pilde kullanacağın zaman dahili ekran kartını kullan. Şarjda kullanırken harici ekran kartını (RTX) kullan.

BenToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence sadece pilde kullanacağın zaman dahili ekran kartını kullan. Şarjda kullanırken harici ekran kartını (RTX) kullan.
tesekkur ederim normalde masaüstü kullaniyorum almanyaya geldim okumak icin notebook almak istedim ama maalesef anlamadigim icin sormak istedim -alman klavyesi hala alisamadim yanlis yaziyor olabilie afedeersin :D

myusuf54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Yusuf
Muhtemelen oyun açarken otomatik olarak RTX ekran kartını devreye sokan bir mod vardır ancak daha önce hiç GIGABYTE arayüzü kullanmadığım için bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tesekkur ederim normalde masaüstü kullaniyorum almanyaya geldim okumak icin notebook almak istedim ama maalesef anlamadigim icin sormak istedim -alman klavyesi hala alisamadim yanlis yaziyor olabilie afedeersin :D
Rica ederim. Hayırlı olsun yeni bilgisayarın.

BenToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Toprak
Muhtemelen oyun açarken otomatik olarak RTX ekran kartını devreye sokan bir mod vardır ancak daha önce hiç GIGABYTE arayüzü kullanmadığım için bilmiyorum.
söyle cs go da denedim intel islemci devedeyken inteli kullaniyor ayni anda RTX ekran kartini da kullaniyordu coözemedm öyle bir mod varsa cok iyi olur

Rica ederim. Hayırlı olsun yeni bilgisayarın.
cok tesekkür ederim daha iyileri senin olur umarim❤️❤️❤️

myusuf54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Yusuf
Yani dediğim gibi senin bilgisayarında hangi mod bu işlevi görüyor bilmiyorum. Benim laptopumda standart mod olarak geçiyor. Sendeki karşılığını internetten biraz bakarak bulabilirsin muhtemelen.

BenToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Toprak
Yani dediğim gibi senin bilgisayarında hangi mod bu işlevi görüyor bilmiyorum. Benim laptopumda standart mod olarak geçiyor. Sendeki karşılığını internetten biraz bakarak bulabilirsin muhtemelen
cok tesekkur ederim vakit ayirdigin icin iyi geceleer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,546
Üyeler
154,249
Son üye
kutaykeskin39
Top Bottom