Neler Yeni

GPU WORLD TÜRKİYE sahibinden ekran kartı alınır mı?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Ekran kartı arıyorum da Facebook grubu falan varmış ama ben Sahibinden de GPU WORLD Türkiye isimli satıcıyı buldum. Daha önce alan var mı alınır mı?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Rick Baba
Rx 5600xt 2.500 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Param güvendeyi açmıyorlar mağazalar, havale sonrası almayı düşünüyorum ama güvenilir mi bilmiyorum

Grupta alışveriş yapacağınız kişiyi etiketleyerek referans ve güvenirliliğini sorun, Onaylıyorlar ve referans oluyorlarsa güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğer grubun sahibinden bahsediyorsan alınır. Kendim de onlardan almıştım. Denizli'de dükkanları var ben elden almıştım. Arkadaşlarıma da oradan aldırdım. Dürüst olmak gerekirse böyle esnaflar kalmadı özellikle ekran kartı piyasasında. Bana bir hafta test süresi dahi vermişti içine sinen bir şey olmazsa iade alalım diye. Ama grupta herkes paylaşım yapabiliyor diğerler insanlardan bahsetmiyorum. Dükkan sahibinin kendisi satıyorsa için rahat olabilir. Kendim 3070ti aldım. 2 arkadaşıma da rx6600 aldırdım.

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer grubun sahibinden bahsediyorsan alınır. Kendim de onlardan almıştım. Denizli'de dükkanları var ben elden almıştım. Arkadaşlarıma da oradan aldırdım. Dürüst olmak gerekirse böyle esnaflar kalmadı özellikle ekran kartı piyasasında. Bana bir hafta test süresi dahi vermişti içine sinen bir şey olmazsa iade alalım diye. Ama grupta herkes paylaşım yapabiliyor diğerler insanlardan bahsetmiyorum. Dükkan sahibinin kendisi satıyorsa için rahat olabilir. Kendim 3070ti aldım. 2 arkadaşıma da rx6600 aldırdım.
Dükkan sahibinin adı ne? Benim konuştuğum arkadaşın adı Süleyman Taşsöz

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Peki usta bi ekran kartı daha buldum 6-7 ay mining yapıldı diyor. Mining yapılan kartlar çok mu kötüdür?
Valla kardeşim ben 1 yıl kullanılmış minningli kart aldım çok pişmanım. Coil WHİNE sorunu oluyor. Bir de mx-6 termal macun sürdüm. Ona rağmen ultra ayarlarda 81 dereceden aşağı düşmüyor Oyunlarda.

Tavsiye etmiyorum

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Valla kardeşim ben 1 yıl kullanılmış minningli kart aldım çok pişmanım. Coil WHİNE sorunu oluyor. Bir de mx-6 termal macun sürdüm. Ona rağmen ultra ayarlarda 81 dereceden aşağı düşmüyor Oyunlarda.

Tavsiye etmiyorum
Anladım o zaman almayayım pnu

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Peki usta bi ekran kartı daha buldum 6-7 ay mining yapıldı diyor. Mining yapılan kartlar çok mu kötüdür?
Ben oradan almadan önce 2 hafta iletişimde kalmıştım. İlk gösterdikleri kartları beğenmedim zaten kendileri de çok iyi durumda olmadığını söylemişlerdi. Bu süre zarfında ellerine kart geçtikçe bana yazmalarını rica ettim. 2 haftalık sürede 4-5 tane 3070ti modeli gösterdiler en son temiz bir tane aorus 3070ti geldi. Direkt ayırttım gittim dükkanlarında test edip elden aldım. Geçen sene bu zamanlardı hala aynı kartı kullanıyorum memnunum. Diyeceğim o ki acele etme. Arada mesaj at ellerinde ne var ne yok sor. Temiz bir kart denk gelirse al. Mining yapılan kartlara gelince faturası son 1.1-5. yıl önce kesilmiş kartlara bakabilirsin. O civarlarda mining bitti zaten çoğu kişi elden çıkarmak için satıyor. Arada temizlerini bulmak çok mümkün. Şimdi 6-7 aylık diyorlar da olmayabilir de onun için satın alınma tarihine bak diyorum. Çünkü miningciler buraya kart satıyor adam 6 ay mining yaptım diyor ama belki daha uzun yaptı. Onu gpu worlddeki çalışanlar da bilemez. Durum bu, olabildiğince özetlemeye çalıştım biraz uzun oldu.

Top Bottom