Neler Yeni

Grafik tasarım için hangisi daha iyi yada başka bir sistem var mı

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
Bütçe
17000
Arkadaş 16-17 o bütçe var sizce bu sistemlerden hangisi mantıklı after effeck photoshop aı gibi programlar yani grafik üzerine hangisi daha iyi olur yada başka bir uygun sistem var mı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
AA'da kullanacağın için 32 RAM daha iyi olur, önizlemeleri daha rahat izleyebilmek adına, bununla birlikte işlemciyi 2-3 tık daha üste çekmen gerekiyor. Bu parçaları yükseltirken ekran kartını aşağıya çekebilirsin, 3060 & 3060ti gibi fakat kesinlikle 4050 veya 3050'e düşme.

Sürekli sistem takip edenler atar oralardan göz atabilirsin.

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AA'da kullanacağın için 32 RAM daha iyi olur, önizlemeleri daha rahat izleyebilmek adına, bununla birlikte işlemciyi 2-3 tık daha üste çekmen gerekiyor. Bu parçaları yükseltirken ekran kartını aşağıya çekebilirsin, 3060 & 3060ti gibi fakat kesinlikle 4050 veya 3050'e düşme.

Sürekli sistem takip edenler atar oralardan göz atabilirsin.
Söyledikleri Uygun bildiğin bir 17 k falan bir sistem var mı acaba

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sistem ihtiyacım olmadığı için çoğu indirim veya sistem konusunu ben takip etmiyorum. Ben parça önerisi yapabilirim ancak fiyat konusuna karışamam :)

Nakit alma durumunuz varsa tavsiyem 2.el güzel sistemler var onlar daha iyi bir seçenek olabilir.

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem ihtiyacım olmadığı için çoğu indirim veya sistem konusunu ben takip etmiyorum. Ben parça önerisi yapabilirim ancak fiyat konusuna karışamam :)

Nakit alma durumunuz varsa tavsiyem 2.el güzel sistemler var onlar daha iyi bir seçenek olabilir.
Teşekkür ederim sağolun

Top Bottom