Neler Yeni

Grafik tasarım için maks 30k bütçeli laptop önerisi

Kaplan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Merhabalar ben grafik tasarım alanında çalışıyorum genelde photoshop, after effects, premiere pro üçlüsünü kullanmaktayım (üst düzey 3d animasyon tarzı çalışmalar yapmıyorum). Ben farklı bir şehirde üniversitede okuyorum ve yurtta kaldığım için elimde bulunan asıl masaüstü sistemimi götüremiyorum. Şimdi elimde aşırı kötü diyebileceğim bir laptop var bu laptop en minimum minivalde benim işimi görüyor bazen bana zorluk çıkarıyor, bende bu yüzden dolayı orta düzeyde benim hem yurttayken yani ana bilgisayarımdan uzaktayken işimi görebilecek hem de şehir dışına çıkmam gerektiğinde yanımda taşıyacağım 20bin 30bin bandında bir laptop arıyorum. Üniversitede son yılım ve bu yüzden aşırı yüksek fiyatlı bir laptop sistemi satın almak istemiyorum ama işimi de görsün istiyorum hem üni zamanı hemde daha sonrasında. Genelde büyük dosyalarla çalıştığım için alan benim için önemli. Bu konuda bilgili olanlara fikir verebilecek arkadaşlara danışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz nasıl bir yol izlemeliyim?

Top Bottom