Neler Yeni

Grafikleri güzel oyun önerir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdul
Hikayeli oyunları seviyorum yeni bilgisayar aldım 2k da oynayacağım için güzel oyunlar var mı görsellik açısından ücretli ücretsiz

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,014
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Klasik olanlar . Rdr2 ' god of war ' cyberpunk ' the witcher 3 ' the last of us '

Cerato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
20 dolar sizce alınır mı değer mi
yazın almıştım yaklaşık 20 liraya gelmişti ve şu anda çok pahalı evet ama oyunda 1300 saatim var. nerede oynayacağını bilirsen oyun akıyor ancak oyununda bir çok dezavantajı var mesela oyun şu anda beta aşamasında halen geliştiriliyor ancak bu geliştirmeler biraz yavaş ilerliyor onun dışında bir çok bug ve optimizasyon sorunu var önceki betalara göre oyun biraz daha düzeldi diyebilirim eğer ki baya bi zaman harcamayı ve güncellemeleri beklemeyi düşünüyorsan indirimde alabilirsin.oyunun zaten grafikleri ve oynanışı yeterince güzel.Öğrenirsen çok eğlenebileceğin bir oyun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu incelemek istersen steam sayfasından bakma YouTube'a the isle evrima yazıp son videolara bakarsan daha iyi olur çünkü developerlar oyunu sil baştan yaptıkları için Steam sayfasında şu an eski oyun görselleri var bu yüzden oyunu satın alıp indirdikten sonra betakardan
20 dolar sizce alınır mı değer mi

Son düzenleme:

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Berkutay Aydin
Assasins creed odyysey, valhalla, mirage 3 ününde grafikleri şahane hogwarts legacy, horizon zero , forbidden west

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Rage 2
System Shock
Prey
Alien Isolation
NFS Heat

Grafik önemsemeden 2D oyun ararsan
RİM World

Bu oyun varya hiç unutamayacaksın bu oyunu o kadar efsane. Kolonini ayakta tut bakalım nasıl tutucan. O kadar seçenek varki ve rastgele olayların durmadan gerçekleşmesi yok daha neler dicen.
Bi ara evcil hayvanım kuduz oldu koloniden birisinin karısını ısırdı. Karı Öldü nihayetinde. Eşide içine kapanıp sinir krizi geçirince koloniyi mermiye dizdi sonra kaçıp gitti bişey yapamadım :D haftalarca uğraştığım koloni 5 dakika mahvoldu kuduz köpek yüzünden

Cerato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
Bu kanaldaki videolara bakabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular