Neler Yeni

🪙 GRAM ALTIN ÜRETİMİ YASAKLANIYOR! 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,625
İsim
Burak Karadağ
🔴 Geçtiğimiz yıl altın imalatına yönelik getirilen kısıtlama ve kotaların ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı, yeni bir yasağı duyurmaya hazırlanıyor. Piyasa uzmanı İslam Memiş, 22 ayar altınlarda 1 gramlık üretimin kesin yasaklanacağını belirterek, elinde 1 gram altın bulunduranlara uyarılarda bulundu.

Yeni dönemde özellikle 22 ayar ve 1 gram olarak üretilen altınlar için üretim yasağı getirilmeye kesin hazırlanıldığını belirterek, söz konusu durumun hem tüketici hem de sektör üreticileri için oldukça kötü etkiler yaratacağını belirtti. İslam Memiş, altın tarafında getirilen kısıtlamaların yatırımcıları emtia tarafına yönlendirmekten uzak tutmayacağını belirterek, duyurulmaya hazırlanan yeni yasakların özellikle kuyumculuk ve mücevher üretim sektöründe büyük bir huzursuzluğa neden olduğunun altını çizdi.

1709316141209.png

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
🔴 Geçtiğimiz yıl altın imalatına yönelik getirilen kısıtlama ve kotaların ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı, yeni bir yasağı duyurmaya hazırlanıyor. Piyasa uzmanı İslam Memiş, 22 ayar altınlarda 1 gramlık üretimin kesin yasaklanacağını belirterek, elinde 1 gram altın bulunduranlara uyarılarda bulundu.

Yeni dönemde özellikle 22 ayar ve 1 gram olarak üretilen altınlar için üretim yasağı getirilmeye kesin hazırlanıldığını belirterek, söz konusu durumun hem tüketici hem de sektör üreticileri için oldukça kötü etkiler yaratacağını belirtti. İslam Memiş, altın tarafında getirilen kısıtlamaların yatırımcıları emtia tarafına yönlendirmekten uzak tutmayacağını belirterek, duyurulmaya hazırlanan yeni yasakların özellikle kuyumculuk ve mücevher üretim sektöründe büyük bir huzursuzluğa neden olduğunun altını çizdi.

Alıntıyı görüntüle
O zaman 500 ve 1000'lik banknotlar gelmesi lazım.

Palo DAYI

80+ Gold
e garm altını olanlar ne yapacak

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe

Alıntıyı görüntüle
Zaten 22 ayar altın alınmaz değer kaybediyor. 24 ayar alınmalı çoğu bilezik de zaten 24 ayardir altınla değer korumak isteyenler bu yüzden 24 ayar bileziklere yonelir veya saf işlenmemiş 24k altın alırlar gramaja göre

bozkan

80+ Bronze
VEE BU AÇIKLAMALARDAN SONRA GRAM ALTIN: 2.102 ₺ İLE REKOR KIRDI! 🔥🔥
Kimler vurgunu yaptı acaba :)

Boşa çalışıyoruz bu ülkede.

Muhtemelen bu akşam birisi, üst düzey sayılabilecek bir memur olarak 10 yıllık maaşımla alabileceğim bir arabayı, içeriden bilgi alarak gram altın vurgunuyla bedavaya getirdi.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Aras Şimşek
Anladigim kadari ile 22 ayar gram altin kalkacak, 24 ayar gram devam dogru mudur?
Gramlar zaten 24 ayar değil mi 22 ayar gram mı var ben daha geçen hafta aldım 2010 TL den hatta 2 tane bilezik aldım onlar 22 ayar

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Bunu beğendi
32B2E166-DE46-4C46-A609-5CC397114D5B.jpeg

Top Bottom