Neler Yeni

Grand Theft Auto VI için Türkçe dil desteği kampanyası

IBarış

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Barış Yağmur
Grand Theft Auto VI tanıldı ve biliyorsunuz ki oyunun çıkışı için 1 yıl gibi bir süre var ve yüksek ihtimal ile yine Türkçe dil desteği olmayan bir oyun ile karşılaşacağız, peki ama neden? Diğer oyuncular gibi biz de Dolar ile ödeme yapacağız ama oyunu kendi dilimizde oynayamayacağız. Türk oyuncuların oyun pazarındaki yeri oldukça büyükken hâlâ daha küresel çapta büyük bir etkiye sahip olan oyunların hiçbirinde Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bu nedenden dolayı ben henüz oyun geliştirilme aşamasında olduğu için Türkçe dil desteği istediğimize dair bir kampanya başlatmak istedim (ilgili link konunun en altında yer alıyor). En azından 5 dakikanızı ayırıp bu kampanyaya destek vermenizi sizden tüm Türk oyuncular adına rica ediyorum.

İlgili kampanyaya ait link: Grand Theft Auto VI için Türkçe Dil Desteği Talep Ediyoruz!

IBarış

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Barış Yağmur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun amerikada geçiyor tabii amerikanca olacak
Sizin mantıkta bakarsak GTA 5 aynı zamanda Fransa, İtalya, Almanya, İspanya, Kore, Polonya, Brezilya, Rusya, Çin ve Japonyada da geçiyor. Kendinizi değersiz insan olarak görmekten vazgeçin, Polonyadan daha üstün sayıda oyuncu potansiyeli olan bir ülkeyiz.
1701798396358.png

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sizin mantıkta bakarsak GTA 5 aynı zamanda Fransa, İtalya, Almanya, İspanya, Kore, Polonya, Brezilya, Rusya, Çin ve Japonyada da geçiyor. Kendinizi değersiz insan olarak görmekten vazgeçin, Polonyadan daha üstün sayıda oyuncu potansiyeli olan bir ülkeyiz.
Alıntıyı görüntüle
Kaçımız bu oyuna 70 dolar verebilecek? Dini para olan insanlardan dil desteği bekliyoruz biraz gerçekçi olun

IBarış

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Barış Yağmur
Kaçımız bu oyuna 70 dolar verebilecek? Dini para olan insanlardan dil desteği bekliyoruz biraz gerçekçi olun
Steam hesabınızdaki oyunların toplam değerinin belki de %10'u bile etmiyor 70 dolar. Küçük insan olduğunuzu düşünmekten vazgeçin.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kimsenin hevesini kırmak istemem fakat Rockstar medyayı vesayre şeyine sallayan bir firma değil. Bu kampanyaya tüm Türk oyuncular katılsa dahi bir şey değişeceğini sanmıyorum.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Steam hesabınızdaki oyunların toplam değerinin belki de %10'u bile etmiyor 70 dolar. Küçük insan olduğunuzu düşünmekten vazgeçin.
Dünyanın gözünde araplardan farkımız yok küçük insanız ve bunu hiçbir şey değiştirmeyecek vakit kaybı

Dolar

80+ Bronze
Amerikalılarda bir türk düşmanlığı var bence. Fragmanın yayınlandığı ilk saatlerde türkçe alt yazı varken birden kaldırılıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,797
Üyeler
150,937
Son üye
veykrl9
Top Bottom