Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gratis Tüm Ürünlerde %50 İndirim

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Elektronik ürünler gözümün önünde eridi. Neredeyse diğer e-ticaret siteleriyle aynı fiyatlar indirimli halleri. Ama gidip buradan alıyorlar. Aslında baksalar kampanya ile diğer yerlerde daha ucuz. Gerçekten değişik kafalarda ürün alanlar.

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,184
İsim
Ekonomi Çok iyi
Elektronik ürünler gözümün önünde eridi. Neredeyse diğer e-ticaret siteleriyle aynı fiyatlar indirimli halleri. Ama gidip buradan alıyorlar. Aslında baksalar kampanya ile diğer yerlerde daha ucuz. Gerçekten değişik kafalarda ürün alanlar.
elektriniğe bakmayın diğerlerine bakın asıl indirim orda

FatihC

80+
Parfümdeki gözüken fiyatlar epey iyiydi. Elektroniğe bakmadım. Tabi parfüm alabildik mi? Alamadık. Orası ayrı.

8:30 başadı ve hemen yediler 9 da girdiysen normal dir
8-9 arası 2-3 kere girip baktım aşağı yukarı. Kaçta baktığımı ama bu kadar hızlı tükenme ihtimalini de mantıklı bulmuyorum :D Maksimum yapacakları sınırlı sayıda ürün koymaktır. Hiç zannetmiyorum ellerindeki parfüm bitmiş olsun. Muhtemelen sınırlı 50-100 tane koydular. Onlar da direkt alındı gibi bir şey oldu. Yalan dolan yani anlayacağınız.

Top Bottom