Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gratiste Tüm ürünlerde Net %75 İndirim

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Y K
Almıyor değil mi?

yyunuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yunus çakmak
tümü için gayet iyi bir indirim

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yiğit
bir şey alabilen var mı? öğlenden beri deniyoruz. adresi vs giriyoruz ama bir türlü ödeme sayfasına gitmiyor. kardeşimin hesabında sorun vardır diyip kendime bile hesap açtım yok, olmuyor. son çare olarak mağazaya gönderiyorum kardeşimi. vallahi fena ayar oldum gratise. stokları 1 1 ekliyorlar zaten. sepete ekle diyorum sepete gidince bir bakmışım stok bitmiş. o 1 saniyede alıyor millet.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bir şey alabilen var mı? öğlenden beri deniyoruz. adresi vs giriyoruz ama bir türlü ödeme sayfasına gitmiyor. kardeşimin hesabında sorun vardır diyip kendime bile hesap açtım yok, olmuyor. son çare olarak mağazaya gönderiyorum kardeşimi. vallahi fena ayar oldum gratise. stokları 1 1 ekliyorlar zaten. sepete ekle diyorum sepete gidince bir bakmışım stok bitmiş. o 1 saniyede alıyor millet.
Aga ben siteye giriyom ama boş hiçbir şey yüklenmiyor.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yiğit
Aga ben siteye giriyom ama boş hiçbir şey yüklenmiyor.
bro site sürekli çöküyor. uygulamada rahat rahat geziyorsun ama sepete eklediğin ürünleri satın alamıyorsun. ödeme kısmında sorun var

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Erkek parfümleri ne alemde HighEnd modellerde gerçek indirim var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Ben sabahtan beri 3 4 saat uğraştım sepetteki 20 tane ürün için almıyordu almıyordu en son sipariş vermeyi başardım ödemeyi falan yaptım. Karttan parayı da provizyona attı işlemi yaptı. Aradan 2 saat geçti sipariş iptal edildi diye mail geldi. Teknik sorundan ötürü siparişiniz iptal edilmiştir diyor şaka gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erkek parfümleri ne alemde HighEnd modellerde gerçek indirim var mı?
İndirim olsa da alamıyorsun ki direkt Gratis mağazalarına gitmek şuan en mantıklı seçenek internet sistemleri çökük durumda alınmıyor hiçbir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bir çok şeyin stoğu bitmiş, benim sipariş iptal olunca 20 tane ürün sepete geri geldi. Dakika dakika stoklarının bitişini izledim sipariş verilemediği için

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yiğit
koskoca gratis doğru düzgün bir site yapamıyor. evet çok yoğunluk var da kardeşim %75 gibi devasa bir indirim yapıyorsan öncesinde bunun bir hazırlığını yapacaksın yani. site öğlen çökmüş akşama kadar sorunu çözemiyorsun. gerekirse 1-2 saat kapat siteyi, düzelt sonra tekrardan çalışmaya devam et. ya da sadece mağazalara özel indirim yapıyoruz de. millet telefon, bilgisayar başında sürünmesin 2 tane parfüm alacam diye

Maaky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa Akçoban
Beyler ben 2 sipariş geçtim öğlen taktik şu:Tablet ve telefon uygulamasından sepete giriyorsunuz devam et diyorsunuz ödeme sayfasına geçerken hata veriyor o sırada sürekli devam et e tıklayın bende 3 kere ödeme sayfası açıldı gün içinde ha 5dk beklersinz yada 30 dk onu bilemem ben 2 kere sipariş geçmeyi başardım baya uyguna geldi.Bu arada gerçekten indirimli 2k lık stanley termos 600 a geliyordu ben alamadan stok bitti.Şuan stoklar azalmış ama deneyin parfüm saç spreyi traş bıçağı var hala

Palo DAYI

80+ Silver
sabahtan berı anasayfada goruuyom ama hıc bısey da alamyom :)
sıteye gırdıgımde bızımde bakıma ıhtıyacımız var dıyor :) :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,019
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom