Neler Yeni

🔥İndirim Grundig GSB 900 60w SoundBar 999TL

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Konusu değil lakin, hikayeli oyunlsr için güzel en fazla 500 TL'ye bir hoparlör önerir misiniz??
ben geçen gün 514 TL'ye anker soundcore motion B aldım,aux kablosu da aldım.Onla oynamayı planlıyordum hikayeli oyunları vs.Saçma bir hareket mi yapmışım bilmiyorum

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
ben geçen gün 514 TL'ye anker soundcore motion B aldım,aux kablosu da aldım.Onla oynamayı planlıyordum hikayeli oyunları vs.Saçma bir hareket mi yapmışım bilmiyorum
Test edince beğenirseniz yazın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Test edince beğenirseniz yazın
ilk geldiğinde açtım baktım kurcaladım aux kablosuyla biraz.Hoşuma gitti aslında,hoparlörü beğeniyodum çünkü ama oyunda vs bakmadım performansına.2 hafta kadar pcden uzak kalcağım,okadar beklemezsinix sanırım almak için :/

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
ilk geldiğinde açtım baktım kurcaladım aux kablosuyla biraz.Hoşuma gitti aslında,hoparlörü beğeniyodum çünkü ama oyunda vs bakmadım performansına.2 hafta kadar pcden uzak kalcağım,okadar beklemezsinix sanırım almak için :/
1 ay sonra alıcam zaten hocam keyfinize göre

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,717
İsim
Oğuz Oğuz
Bende bekliyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60w RMS ise güzel fiyat. MediaMarkt'ta olması güzel. Gidip deneyebilirsiniz. İnternetten sipariş verirsiniz. Mağazadan teslimat ile bulunduğunuz mağaza üzerinden teslim alabilirsiniz.

Nays ile alacaklar buradan alabilir.
Ya bende soundbar arıyorum ama bilgisayar için saçma mi olur acaba? Bende 2w hoparlör var onu bile yarıda kullanıyorum.

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Sefa
Ben anlamadım trendyolda 2x15 diyor mediamarkt da 60w ?

Top Bottom