Neler Yeni

Yardım Gt 730 driver sorunu lütfen yardım

MerTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert Taha Engin
Selam arkadaşlar akrabam yeni bilgisayar aldı ekran kartı gt 730 ve bende onlar için kurulum yapmaya gittim ama ekran kartı driverini kuramadım 3-4 saat uğraştım ama Hicbisey yapamadım sorun şu Nvidia nin sitesinden manuel aramada 730 i seçtiğim zaman çıkan driveri kurmuyor sürüm uyumlu değil diyor araştırdım 730 en son 391.35 güncellemesini almış arayip buldum 391.35 sürücüsünü indirdim kurdum bu sefer uyumsuz hatasını almadım ama sorun sadece geforce experience indi ve geforce experience da ekran kartı sürücüsü otomatik indirdiği zaman 466.xx gibi hir sürüm indiriyor nasıl bu denklemden kurtulabilirim(not: şuan bilgisayar yanımda değil yarın gene gideceğim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam arkadaşlar akrabam yeni bilgisayar aldı ekran kartı gt 730 ve bende onlar için kurulum yapmaya gittim ama ekran kartı driverini kuramadım 3-4 saat uğraştım ama Hicbisey yapamadım sorun şu Nvidia nin sitesinden manuel aramada 730 i seçtiğim zaman çıkan driveri kurmuyor sürüm uyumlu değil diyor araştırdım 730 en son 391.35 güncellemesini almış arayip buldum 391.35 sürücüsünü indirdim kurdum bu sefer uyumsuz hatasını almadım ama sorun sadece geforce experience indi ve geforce experience da ekran kartı sürücüsü otomatik indirdiği zaman 466.xx gibi hir sürüm indiriyor nasıl bu denklemden kurtulabilirim(not: şuan bilgisayar yanımda değil yarın gene gideceğim)
Edit: otomati indirmede inen 466.xx sürücüsü kurulmuyor

Son düzenleme:

Akiran

80+ Silver
Dalgınlık kusura bakmayın
GT 730'dan bahsediyorsanız Fermi mimarili olduğundan dolayı 391.35 sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.

MerTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert Taha Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GT 730'dan bahsediyorsanız Fermi mimarili olduğundan dolayı 391.35 sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.

Evet bunu araştırıp öğrendim ve indirdim ve sorunsuz indi asıl sorun geforce experience da sürücüler kısmında sürücü buldu bulduğu sürücü 466.xx bir sürümdu indirdim güncellemeyi hızlı kurulum ve özel kurulumu denedim ikisinide de hata aldım hatayi hatırlamaya çalışıyorum bilgilendireceğim

Hocam 391.35 sürücüsünü kurun.
Aldığım hata ekteki hatayla aynıdır

Hocam 391.35 sürücüsünü kurun.
Anlamadığıniz kısım varsa çok kısa özet geçebilirim hocam

Ekler

• Ek Açıklama 2020-09-25 235733.png
    Ek Açıklama 2020-09-25 235733.png
    224.6 KB · Hit: 121
Top Bottom