Neler Yeni

GTA 5 220tl olanmı yoksa 600 küsür olanmı❓

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda PS alacam gta 5 in bir 220tl olanı var hikaye modu deniliyor galiba. Birde 600 küsür olanı var oda premium paketmiş aralarında ne fark var ? 220 liralık olanı alırsam hine istediğim gibi gezip oynayamazmıyım

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda PS alacam gta 5 in bir 220tl olanı var hikaye modu deniliyor galiba. Birde 600 küsür olanı var oda premium paketmiş aralarında ne fark var ? 220 liralık olanı alırsam hine istediğim gibi gezip oynayamazmıyım
Fark yok , birkaç özellik veriliyor ama online da var hikayede

xRoxai

80+
premium versiyon onlineda para veriyor başka bir şeyi yok dostum ben olsam düz olanı alır geçerim playstationda glitchle para kasarsın zaten

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xRoxai

80+
Tamam teşekkür ederim. Bir iki özellik için 400lira fazla vermenin yanlış oldugunu düşünüyorum düz alıp gecicem bu arada glitch nedir
oyunun belli başları hatalarını kullanıp para kasmak mesela atıyorum oyunda pahalı bir araç var bu araçı satmaya kalksan 1.9m ediyor aracı oyunun açığını kullanıp aracı kopyalayıp satıyorsun

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
oyunun belli başları hatalarını kullanıp para kasmak mesela atıyorum oyunda pahalı bir araç var bu araçı satmaya kalksan 1.9m ediyor aracı oyunun açığını kullanıp aracı kopyalayıp satıyorsun
He anladım peki başka para kazanma yolu varmı internete yazınca hile falan çıkıyor örneğin e kere l2 4 kere x 1 kere kare falan

xRoxai

80+
playstationda hile açamazsın açanlarda ps3 felan mod kullanıyordu diye hatırlıyorum aktif olarak ps4de öyle bir hile yok bildiğim belkide çıkmıştır ben ps4'ümü 2020 yılında satmıştım o yüzden çok bir bilgim yok

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
playstationda hile açamazsın açanlarda ps3 felan mod kullanıyordu diye hatırlıyorum aktif olarak ps4de öyle bir hile yok bildiğim belkide çıkmıştır ben ps4'ümü 2020 yılında satmıştım o yüzden çok bir bilgim yok
Ps 5 alacağım o yüzden sormuştum teşekkür ederim yanıtlar icin

xRoxai

80+
bak aklıma ne geldi onu anlatayım belki yine yapılır ps3 hesabını ps4 hesabına geçirebiliyordun rockstar buna izin veriyordu bir dönem ps3ü olan bir grup insanda ps3 hileli mod kurup hesaplara aşırı fazla para atıp ps4 hesabına geçiriyordu belki ps4-ps5 hesap taşıma olursa böyle bir şey yine gelebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps 5 alacağım o yüzden sormuştum teşekkür ederim yanıtlar icin
şimdiden hayırlı olsun dostum :)

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
bak aklıma ne geldi onu anlatayım belki yine yapılır ps3 hesabını ps4 hesabına geçirebiliyordun rockstar buna izin veriyordu bir dönem ps3ü olan bir grup insanda ps3 hileli mod kurup hesaplara aşırı fazla para atıp ps4 hesabına geçiriyordu belki ps4-ps5 hesap taşıma olursa böyle bir şey yine gelebilir

PS 4 5 taşıma şeyi var diye biliyorum PS 4 CD sini 5 e takip oynayabiliyorsun

Teşekkür ederim darısı olmayanların başına insallah

xRoxai

80+
PS 4 5 taşıma şeyi var diye biliyorum PS 4 CD sini 5 e takip oynayabiliyorsun
yok dostum öyle bir durumdan bahsetmiyorum platfromlar arası değişiklik yaptığında hesaplar sıfırlanıyordu ben hesap taşımaktan bahsediyorum

Top Bottom