Neler Yeni

Yardım GTA 5 açılırken döngüye giriyor

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar oyunu epic games den edinmiştim bundan 3-4 ay önce indirdim oynuyordum sorunsuz ama şuanda oyunu açmaya çalıştığımda bana sürekli ''Bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin vermek istiyormusunuz?'' sorusuna evet dememe rağman oyun açılmıyor ve hayır a tıklayana kadar bana aynı soruyu soruyor.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Arkadaşlar oyunu epic games den edinmiştim bundan 3-4 ay önce indirdim oynuyordum sorunsuz ama şuanda oyunu açmaya çalıştığımda bana sürekli ''Bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin vermek istiyormusunuz?'' sorusuna evet dememe rağman oyun açılmıyor ve hayır a tıklayana kadar bana aynı soruyu soruyor.
Evet bende de aynı sorun var. Rockstar Games başlıyor, evete basıyorum açılıp kapanıyor tekrar soruyor.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet bende de aynı sorun var. Rockstar Games başlıyor, evete basıyorum açılıp kapanıyor tekrar soruyor.
Neden böyle oluyor oyun epic games den falan mı kalktı ya da ücretsiz alanlar mı açamıyor artık anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunu çözebildiniz mi bugün?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Neden böyle oluyor oyun epic games den falan mı kalktı ya da ücretsiz alanlar mı açamıyor artık anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunu çözebildiniz mi bugün?
Hayır

Top Bottom