Neler Yeni

GTA 5 HESABIMI UNUTTUM

hamzasrq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza
arkadaşlar epicgameste ücretsiz olan gta 5 i almıştım sonra gta hesabı için rastgele bir epsota girmişim şimdi o hesabı bulamıyorum.
şimdi yeni hesapla girmek istiyorum ama giremiyorum nasıl yapmalıyım

ata64efe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atakan Güler
Kısa süre önce aynı olay benim de başıma geldi. Kardeşim için açtığım epicgames hesabından GTA5 almıştım ve birkaç yıldır sorunsuz oynuyordu fakat birkaç aydır oyuna girmiyordu. Şimdi tekrar girmeye çalıştığında socialclub hesabının mail adresini unuttuğunu gördük.
Yapman gerekenler:
socialclub web sitesine gidip farklı bir hesabın varsa onunla giriş yapmak.
destek bölümünden bir destek kaydı oluşturmak.
o bilet üzerinden durumunu anlatman, senden epicgames accountid ve display name in birlikte göründüğü bir ekran görüntüsü ve daha önce gta5 satın aldığına dair bir fatura istiyorlar. bu faturayı epicgames işlemler sekmesinin altından tekrar mail adresine gönderebilirsin.
Bu iki bilgiyi isteyince senden yeni bir mail adresi istiyorlar artık eski hesabına yeni mail adresinle giriş yapmaya başlıyorsun.

hamzasrq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısa süre önce aynı olay benim de başıma geldi. Kardeşim için açtığım epicgames hesabından GTA5 almıştım ve birkaç yıldır sorunsuz oynuyordu fakat birkaç aydır oyuna girmiyordu. Şimdi tekrar girmeye çalıştığında socialclub hesabının mail adresini unuttuğunu gördük.
Yapman gerekenler:
socialclub web sitesine gidip farklı bir hesabın varsa onunla giriş yapmak.
destek bölümünden bir destek kaydı oluşturmak.
o bilet üzerinden durumunu anlatman, senden epicgames accountid ve display name in birlikte göründüğü bir ekran görüntüsü ve daha önce gta5 satın aldığına dair bir fatura istiyorlar. bu faturayı epicgames işlemler sekmesinin altından tekrar mail adresine gönderebilirsin.
Bu iki bilgiyi isteyince senden yeni bir mail adresi istiyorlar artık eski hesabına yeni mail adresinle giriş yapmaya başlıyorsun.
teşekkürler sağolun ama yeni hesapla girmenin yoluunu arıyorum

ata64efe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atakan Güler
farklı bir mail adresiyle birlikte kolayca oluşturabilirsin

Top Bottom