Neler Yeni

Yardım GTA 5 mod kurduktan sonra Online'a girmek için ne yapılmalı?

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
serhat yavuz
Merhaba, GTA 5'e Single Player için mod kurmak istiyorum fakat mod varken Online'a girersem banlacağım için kuramıyorum da önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır? Angarya şeylerle pek uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Single'ı bir kere bitirdim seneler önce ve sürekli GTA Online oynuyorum. Şimdi de Single'a mod yükleyip biraz takılmak istiyorum ama Online da oynadığım için modları sil yükle yapmak istemiyorum bunun bir yolu yok mudur?

AhmetTR1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Enes Çil
Merhaba, GTA 5'e Single Player için mod kurmak istiyorum fakat mod varken Online'a girersem banlacağım için kuramıyorum da önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır? Angarya şeylerle pek uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Single'ı bir kere bitirdim seneler önce ve sürekli GTA Online oynuyorum. Şimdi de Single'a mod yükleyip biraz takılmak istiyorum ama Online da oynadığım için modları sil yükle yapmak istemiyorum bunun bir yolu yok mudur?
şuan aynı şekil bende araştırıyorum fakat sadece mod silme paneli buldum
1703945376425.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
OpenIV diye bir program vardı sanırım yüklediğin yamayı kaldırmadan aktif/inaktif ediyorsun.ben türkçe yama için kullandım.biliyorsun rockstar tükçe yamayı da yasaklara koymuş.giremiyorsun açıkken onlineye. bi dene istersen belki modlar içinde geçerlidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom