Neler Yeni

Gta 6 fragmanini bil kazan

Keyfen

80+ Bronze
ben yapsaydım nasıl başlatırdım diye anlatıcam
kumsaldan başliyacak belki arka fonda bi konuşma sesi olabilir sonra ekran ufaktan denizdeki gemilere kayıcak sonra ana karakterleri göstericek rockstar games logosu çakarlar belki veya siyah bi ekran 2 saniye kadar sonra burn fire tarzı bi müzik çalıcak araç içerisinde çatışma müziği eşliğinde devam edicek olabilir ben olsam böyle yapardım vice city nin ekmeğini yemek için

Erimtan

80+ Bronze
5 aralık 17:00 arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım sahilde başlarda @SametSW den doğum günü hediyesi almış olurum :D

Ahmetp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet
İlk defa kendim yapayım dedim GTA fragmanında ilk nasıl başlayacağını bilene istediği bir oyunu hediye edeceğim GTA6 istemeyin o kadar param olmayabilir malum çok paradan bahsediyorlar :D

İlk nasıl başlayacağından kastım araba üzerinden mi hapishanede mi ya da farklı yerde mi fragmanın baslayacagi yeri soruyorum uçağın içi olabilir havalimani olabilir.

Unutmadan söyleyeyim ilk 20 tahmin arasından vereceğim yani 20. kişiden sonrakiler sayilmayacak diğer türlü çok kişi oluyor. Birden fazla kişi bilirse 20 kişi içerisinde aralarında çekiliş duzenleyecegim kısaca gerçekten en şanslı kişiye gidecek fragman istediğimiz gibi olur umarım 2-3 dakikalık.

Burada fragman yayınlandıktan sonra mesajı duzenlemeyin direk iptal ederim çıkıyor düzenlendi diye zaten :D
Hapishanede veya soygunla başlayabilir

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Uçak ile yeni karakterin şehire indiği gibi olabilir bence

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Yusuf
İlk defa kendim yapayım dedim GTA fragmanında ilk nasıl başlayacağını bilene istediği bir oyunu hediye edeceğim GTA6 istemeyin o kadar param olmayabilir malum çok paradan bahsediyorlar :D

İlk nasıl başlayacağından kastım araba üzerinden mi hapishanede mi ya da farklı yerde mi fragmanın baslayacagi yeri soruyorum uçağın içi olabilir havalimani olabilir.

Unutmadan söyleyeyim ilk 20 tahmin arasından vereceğim yani 20. kişiden sonrakiler sayilmayacak diğer türlü çok kişi oluyor. Birden fazla kişi bilirse 20 kişi içerisinde aralarında çekiliş duzenleyecegim kısaca gerçekten en şanslı kişiye gidecek fragman istediğimiz gibi olur umarım 2-3 dakikalık.

Burada fragman yayınlandıktan sonra mesajı duzenlemeyin direk iptal ederim çıkıyor düzenlendi diye zaten :D
map üstten bulutlardan aşağıya doğru dalış yapacak yani ilk mapin büyüklüğünü gösterecek ve sonra kadın/erkek karakterlerin görünümlerini gösterecek.

eğer buysa nokta atışı bilmişim bulutların üstü ve karakterler :D :D :D

Top Bottom