Neler Yeni

Gta 6 trailer sızdı silinmeden izle

kurnazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah
rockstar yayınladı trailer ı

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Furkan Görür

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berke
Ultra gerçekçiliğine yaklaşan bir grafik kalitesi ve güzel oyun mekaniklari görmeyi beklerken ubisoft oyunlarının grafiklerine benzeyen twerk atan kadınlarla dolu bir fragman gördüm.
Bu grafik konusunda cidden bakarken grafikler bir ubisoft oyunu grafiklerine benziyor nasıl desem yapay bir gerçekçilik. Rdr 2 bin grafikleri daha iyidi

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Furkan Görür
Çoktan silmişler 😁
Hocam rockstar açıklama yapıp hemen fragmanı yayınladı “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube'da izleyin:” demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ultra gerçekçiliğine yaklaşan bir grafik kalitesi ve güzel oyun mekaniklari görmeyi beklerken ubisoft oyunlarının grafiklerine benzeyen twerk atan kadınlarla dolu bir fragman gördüm.
Bu grafik konusunda cidden bakarken grafikler bir ubisoft oyunu grafiklerine benziyor nasıl desem yapay bir gerçekçilik. Rdr 2 bin grafikleri daha iyidi
Hocam rdr 2 her zaman realistik olarak gta 6 dan daha iyi olacak. Bu açık ve değişelemez bir düşünce. Rdr2 realistiği ayrı bir dünya

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,020
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Uygunsuz davranış
Kör müsün allahın akhisarlısı?

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berke
Hocam rockstar açıklama yapıp hemen fragmanı yayınladı “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube'da izleyin:” demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam rdr 2 her zaman realistik olarak gta 6 dan daha iyi olacak. Bu açık ve değişelemez bir düşünce. Rdr2 realistiği ayrı bir dünya
Mekanik ve fizik olarak rdr daha iyi olsada grafik olarak nedense daha iyi bişeyler bekliyordum. Gta5 e grafik modu indirip GTA 6 yaptım diyenlerin grafikleri daha iyi

ZEYREK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Orhan
2025 gerçekten üzdü Gta 6 çıkmadan ölmek istemiyorum Ölürsem gömmeyin 🥲

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Sızıntı sonrası Rockstar Games 😂

Yalnız şaka maka etraf çok iyi duruyor. Grafikleri trailer da iyi durmuyor olabilir ama oyunun içine girdiğinde hepimizi büyüleyecek gibi. Yüksek kalitede izleyince ayrı bir keyif verdi.

Top Bottom