Neler Yeni

GTA IV Complete Edition için realistik grafik modu nasıl kurabilirim?

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arjin bala
Gta 4 ü grafik modlu oynamak istiyorum ama düzgün bir rehber bulamadım hep bir sorun çıktı. Ayrıca hile menüsü, araba modları vs. kurmak istiyorum. Complete edition için bu tür modları sorunsuz yüklemiş biri yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca grafik modu kurarken harici ekran kartımı kullananama ve de oyun görüntüsü olmadığını gördüm. Bu tüm sorunları çözebilecek biri lütfen buraya yazsın
Donanım:
8 GB RAM
GTX 1650 4 GB
İ5 10300H

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
Birkaç örnek video atacağım. Yapamazsan bakar yardımcı olurum.
Zamanında yaptım da hatırlamıyorum şu anda. Çok çetrefilli bir oyun modlama konusunda.

Bu sonuncu da sistemi çok zorlamayan bir versiyon.

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arjin bala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanında yaptım da hatırlamıyorum şu anda. Çok çetrefilli bir oyun modlama konusunda.

grafik modu önerilerin için teşekkür ederim ama bu videolarda rehber türkçe değil. Anlamadığım için yapamam.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
grafik modu önerilerin için teşekkür ederim ama bu videolarda rehber türkçe değil. Anlamadığım için yapamam.
Hocam sizin için şu an adım adım oluştururdum ama çok müsait değilim.

Şu anlık sizin için şu rehberi buldum. Ben kendim yapmıştım detaylı araştırıp ama siz bunu yapsanız da memnun kalırsınız bence.

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arjin bala

Şu anlık sizin için şu rehberi buldum. Ben kendim yapmıştım detaylı araştırıp ama siz bunu yapsanız da memnun kalırsınız bence.

hmm buna bi bakıyım umarım olur

hocam inceledim downgrade falan yapmamızı istiyor ama. Downgrade için windowsu bile değiştirmemizi istiyor. Complete edition daki dlcler de olmadığı için güzel olmaz. Complete edition için olanı yapıcam bakalım o da olmazsa sıkıntı. Bir de bende şöyle bir sorun var bendeki gta 4 crack, rockstar hesabına bağlamıyor benimki maalesef onu nasıl yapıcaz bi bilgin var mı

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
hmm buna bi bakıyım umarım olur

hocam inceledim downgrade falan yapmamızı istiyor ama. Downgrade için windowsu bile değiştirmemizi istiyor. Complete edition daki dlcler de olmadığı için güzel olmaz. Complete edition için olanı yapıcam bakalım o da olmazsa sıkıntı. Bir de bende şöyle bir sorun var bendeki gta 4 crack, rockstar hesabına bağlamıyor benimki maalesef onu nasıl yapıcaz bi bilgin var mı
Complete Edition versiyonu da vardı bakıp geri dönüş yapayım sana.

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arjin bala
Complete Edition versiyonu da vardı bakıp geri dönüş yapayım sana.

Hocam bir sorunum daha var oyun crack olduğu için rockstar hesabı açılmıyor dolayısıyla auto save yapmıyor oyun. Nasıl yapıcam onu hiçbir yerde gösteren yok

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
Hocam bir sorunum daha var oyun crack olduğu için rockstar hesabı açılmıyor dolayısıyla auto save yapmıyor oyun. Nasıl yapıcam onu hiçbir yerde gösteren yok
Hocam yanlış değilsem ben de onu trainer/mod menu indirerek oyun ortasında yapıyordum. Ona bir bakın isterseniz tam hatırlamıyorum.

hpxtech

80+
Gta 4 ü grafik modlu oynamak istiyorum ama düzgün bir rehber bulamadım hep bir sorun çıktı. Ayrıca hile menüsü, araba modları vs. kurmak istiyorum. Complete edition için bu tür modları sorunsuz yüklemiş biri yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Ayrıca grafik modu kurarken harici ekran kartımı kullananama ve de oyun görüntüsü olmadığını gördüm. Bu tüm sorunları çözebilecek biri lütfen buraya yazsın
Donanım:
8 GB RAM
GTX 1650 4 GB
İ5 10300H

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,184
İsim
Ahmet Sevinç

Hocam yamayla uyumlu çalışır mı

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
Top Bottom