Neler Yeni

GTA San Andreas VS GTA Vice City

GTA San Andreas VS GTA Vice City

• GTA San Andreas

• GTA Vice City

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
Hocam bu soruya objektif bakarsak tabii ki GTA San Andreas. Fakat kendini Tommy Vercettinin Polat Alemdar olduğuna inandırmış, Oyunda Diazi öldürme görevine geldiği zaman çok ilerlediğini zannederek heyecanlanan, Lance ihanet ettiğinde gerçekten sırtından bıçak yemişe dönen kişiler bu soruya tabii ki GTA Vice City diyecektir. GTA Vice City de mahalledeki bilgisayarcıdan aldığım CD de en az 1000 saatim vardır. Ve oyunun her saniyesi ayrı eğlendiriyordu be hocam. Bambaşkaydı yani. O çocukluğumda aldığım tadı şimdi hiç bir oyundan alamıyorum.
Çok doğru benim için de GTA San Andreas bambaşka, küçüken bilgisayar başına oturup GTA San Andreas oynamak çook büyüleyici bir şeydi oyunun her sokağında çocukluğum aklıma geliyor :)

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Ben gerek görev dizaynı gerek karakter yapısı gerek ise bulunduğu şehir dolayısıyla vice city diyorum.

Allmuted

80+ Bronze
Hatırladığım kadarıyla gta sa bu filmden esinlenmiş. Tabi ki gta sa
Gta vice city de scarface esinlenmesi
Satarsınız bu bilgileri arkadaşlar iyi forumlar :)

Ekler

• 9F6B701F-0A3A-4D7B-ABD7-CFA72F67E1C8.jpeg
    9F6B701F-0A3A-4D7B-ABD7-CFA72F67E1C8.jpeg
    211.4 KB · Hit: 31

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben hep gta kurtlar vadisi oynadım oda vice city de geçtiği için vice city derim

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
San Andreas
bir yılda neler neler gelmiş. Spora gitme, berbere gitme, kıyafet satın alma, kız arkadaş edinebilme, en önemlilerinden biri ise yüzme.
Hikayeyi falan geçtim.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Herkesin oynadığı zamana göre değişir. Benim oynadığım ilk GTA oyunuydu SA, tabii o zamanlar sadece SA oynardım. Günde 6-7 saat aralıksız oynamışımdır. 1 hafta falan sürdü bitirmem. Ama hayatımda daha fazla zevk aldığım başka bir oyun hatırlamıyorum.

Top Bottom