Neler Yeni

GTA V " failed to connect to the Rockstar Games library service" hatası

leo7yz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Levent Yılmaz
Merhabalar dün Epic Games üzerinden GTA V satın aldım ve kurulumunu yaptım.

Bugün ise oyuna girmeye çalıştığım zaman bu hata ile karşılaşıyorum, düzeltmek için bir çok farklı yol denedim lakin bir türlü düzeltemedim..

Bir çok insan özellikle '' Hizmetler '' kısmında '' Rockstar Games Library Services'' kutucuğunu işaretlediği zaman sorunun ortadan kalktığını belirtmiş ama bende direkrt olarak Rockstar Games çıkmıyor bu bölümde.

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar.

Ekler

• ss.png
    ss.png
    674.5 KB · Hit: 240
  • ss2.png
    ss2.png
    45.1 KB · Hit: 229

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum bu hata yer yer bana da çıkıyor du 2 gün veya 3 gün sora otomatik giriyordu. Bazen 1 hafta sürüyordu.

EPekzy

80+
Hocam bende araştırdım bir çok çözüme baktım ama şunu deneyerek çözdüm

1)"C:\Program Files\Rockstar Games\Launcher\ adresine sırayla girin
2) uninstall.exe dosyasını çalıştırıp uygulamanın rosckstar servislerini kaldırın
3)C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club adresine girin
4) üçüncü aşamadaki adreste uninstallRGSCRedistributable.exe dosyasını bulup çalıştırın ve socialclub uygulamasını kaldırın
5) şimdi gta 5 uygulamasını masaüstündeki kısayoldan çalıştırın. az önce sildiğimiz uygulamaların tekrar yüklenmeye başladığınızı göreceksiniz. yükleme tamamlandığında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

eğer bu da işe yaramazsa ekran kartı driverlarını güncellemeyi ya da yeniden kurmayı deneyin, bazıları da bu şekilde çözmüş.

leo7yz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Levent Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu kapatabilirsiniz 1001 çeşit deneme yaptıktan sonra hiç bir sonuç alamayıp internet sağlayıcımı arayıp durumu belirtip güncelleştirme alamadığımı söyledim ve sorunu çözdüler, aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlar bunu denesinler.

Polatbth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
ARKADAŞLAR SORUN BENDE DE VARDI BUGÜN HERŞEYİ ÇÖZDÜM %80 İNTERNET İLE ALAKALI BEN YAŞADIM O SORUNU SİZ YAŞAMAYIN ÇÖZÜM ŞU:MODEMİNİZDEKİ KABLOLARIN TAM TAKILI OLMAMASI YADA FAZ LARIN BİR ÇALIŞMAMASI MODEMİN TEKNİK EKİBİNİ ARADIM VE GELDİLER MODEME BAKTILAR SORUN İNTERNET İLE ALAKALI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİ ARAYIP MODEM ARIZASI İÇİN TEKNİK EKİBİN GELMESİNİ TALEP EDİN TEŞEKKÜRLER HERKESE

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yasinokuro
Merhabalar dün Epic Games üzerinden GTA V satın aldım ve kurulumunu yaptım.

Bugün ise oyuna girmeye çalıştığım zaman bu hata ile karşılaşıyorum, düzeltmek için bir çok farklı yol denedim lakin bir türlü düzeltemedim..

Bir çok insan özellikle '' Hizmetler '' kısmında '' Rockstar Games Library Services'' kutucuğunu işaretlediği zaman sorunun ortadan kalktığını belirtmiş ama bende direkrt olarak Rockstar Games çıkmıyor bu bölümde.

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar.
çözüldü

Top Bottom