Neler Yeni

Yardım GTA V online güvenilir para satan yerler

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rows official
GTA V online oynuyorum görevleri yapıyorum ama çok az para veriyor. Bunun için bende satın almaya karar verdim nereden para satın alabilirim. Bu parayı nasıl yukliyorlar hesaba? Güvenilir para satan önerilerinizi bekliyorum.

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Ölçer
GTA V online oynuyorum görevleri yapıyorum ama çok az para veriyor. Bunun için bende satın almaya karar verdim nereden para satın alabilirim. Bu parayı nasıl yukliyorlar hesaba? Güvenilir para satan önerilerinizi bekliyorum.
Usta 11 yıllık oyuna bence para yatırmak mantıksız(cheat engine)

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Ali
Usta 11 yıllık oyuna bence para yatırmak mantıksız(cheat engine)
Zamanında oyunda bir defa kullandım. Hala o para durur. Ama hileci başka birisi tarafından oyunda enteresan bir şekilde defalarca kez öldürüldüm 😅

Aldığınız program ve kullanırken çok dikkatli olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
berke can
para satan yer yok hepsi hileyle verir ve ban yersin yapabileceğin tek şey cayo perico heisti için denizaltı almak ve her gün o heisti tek basına yapıp günde 2-3 milyon oyun parası kazanmak, oldukça basit 15 dakikada yapılıyor soygun tek başına

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Ölçer
Hocam LoL 20-30 yıllık oyun başkaları binler yatırıyor insanlar benim yatiracagim 100₺ bile deil 30-50 TL bisey
Lol sürekli güncelleme alan ve devamlılığı olan bir oyun.gta ise artık sunucuları hile dolu arada bir 2 araba güncellemesi gelen bir oyun oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
para satan yer yok hepsi hileyle verir ve ban yersin yapabileceğin tek şey cayo perico heisti için denizaltı almak ve her gün o heisti tek basına yapıp günde 2-3 milyon oyun parası kazanmak, oldukça basit 15 dakikada yapılıyor soygun tek başına
1 kere yapınca 2 3 milyonmu veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lol sürekli güncelleme alan ve devamlılığı olan bir oyun.gta ise artık sunucuları hile dolu arada bir 2 araba güncellemesi gelen bir oyun oldu.
ben sadece ornek verdim bunun gibi birçok oyun var hocam zaten alıcagım para 30 50 tllik bişey

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
berke can

ben sadece ornek verdim bunun gibi birçok oyun var hocam zaten alıcagım para 30 50 tllik bişey
evet her yapışında alırsın aynı gün içinde de yapabilirsin bi kaç kez

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin

bence artık 2 3 m vermiyor geçen sene yapıyordum 1 2 fln alıyordum sürekli nerf yiyor dahada düşmüştür o para ve denizaltı da 2 miyon muydu neydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rows official
bence artık 2 3 m vermiyor geçen sene yapıyordum 1 2 fln alıyordum sürekli nerf yiyor dahada düşmüştür o para ve denizaltı da 2 miyon muydu neydi
Hocam widowmaker silahı mermisi nereden alabilirim? Ve şok sılahı nereden alabilirim bilen varmı

evet her yapışında alırsın aynı gün içinde de yapabilirsin bi kaç kez
Hocam widowmaker silahı mermisi nereden alabilirim? Ve şok sılahı nereden alabilirim bilen varmı

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin

gunwanlar oluyor oralara bak beni de ekle girersem oynarız

gunwanlar oluyor oralara bak beni de ekle girersem oynarız

Ekler

• Grand Theft Auto V Screenshot 2024.04.28 - 21.33.47.35.png
    Grand Theft Auto V Screenshot 2024.04.28 - 21.33.47.35.png
    1.3 MB · Hit: 14
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,740