Neler Yeni

🔥İndirim GTA VİCE CİTY GÖMLEĞİ 240TL

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Teja
Gümrük gibi bir şeyden geçmesindense 600tl daha fazla vermek daha iyi

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bitmez temu hızlı yolluyor benim sipariş 8 günde elimde oldu.
Hocam Temu'nun yolladığı MNG takip numarasını, MNG'nin sitesine girdiğimde böyle hata veriyor, acaba ürünler TR'ye girince mi kod aktifleşicek? sizde de böyle mi?
Ekran görüntüsü 2024-07-08 230021.png

GirayHan

80+ Gold
Hocam Temu'nun yolladığı MNG takip numarasını, MNG'nin sitesine girdiğimde böyle hata veriyor, acaba ürünler TR'ye girince mi kod aktifleşicek? sizde de böyle mi?
Alıntıyı görüntüle
Ülkeye giriş yapınca gümrükten kargo firması alacak sonra sisteme girecekler numarayı öyle aktif olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can Çakır
ürün polyester bu sıcakta suya atlayan vercetti gibi oluruz pamuk keten devam usta giymeyiverin

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Hayriye
İlk paketim çok hızlı geldi 1 gün ara ile ikinci siparişi vermeme rağmen 2 paketim benim de gümrükte. takıldı mı kaldı mı bilmiyorum :D

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

instagram'dan görmüştüm bi ara reels reklamlarında çıkmıştı 800 900 lira mı neydi tam fiyatını bilmiyorum bulunca atayım dedim buraya. Millet kazıklanmasın. O satıcı da burdan alıyor sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak buldum bu gömlek fiyata bak şaka gibi. temu'da ki gömleğin aynısı.

Alıntıyı görüntüle

yine de ben kazık yemeye doyamıyorum diyen olursa linki bırakam :D

Ürün açıklamasında alt kısım;
KUMAŞ

Bu lüks, 5 yıldızlı kalitedeki kumaşın lüks konforunun tadını çıkarın. Bu özgün kumaş, nereye giderseniz gidin dikkat çeker. Bu kumaşın dokusunu yaşadıktan sonra, başka hiçbir markayı düşünmeyeceksiniz! Polyester içeriklidir.
Hahahahaha bu arada polyester giyilmez diyenler bence de giyilmez eğer polyesterse Temudan da bunu almayın 900 liraya da farklı bir kumaşsa bile bunu almayın gidip avmden daha güzel tatlı gömlekler alabilirsiniz bir de bu gömlek zaten giydiğiniz çoğu şeyle sırıtacak :D bunu da almayıverin 500 gb ssd alın bence :D

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Ülkeye giriş yapınca gümrükten kargo firması alacak sonra sisteme girecekler numarayı öyle aktif olacak.
Giray şimdi bu Temu Aras&PTT ve MNG ile çalışıyor ya. Hangisinin getireceği bölgeye göre mi karar veriliyor bilgin var mı?

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Ben bunu tr de nerde bulabilirim tatile az kaldı cnxbd. Temu filan ugrasmak istemiyorum

Top Bottom