Neler Yeni

gta5 düşük fps alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet eren
İşletim sistemini etkileyen bir eklenti çerez veya virüs olabilir. İyi bir anti-virüs programı ile bilgisayarını tarayıp kontrol edebilirsin. Bu kadar uğraşamam dersen driverları kontrol et belki ekran kartının veya chipset'in güncel driveri çıkmış olabilir kontrol et. Daha sonra ekran kartı ayarlarından sıfırlayarak tekrar yapılandır. Ayrıca sistem gereksinimlerini de buradan bir kontrol edebilirsin. Düzelirse bizle de paylaş lütfen :)

mesaj için tşk ama driveler güncel virus bende düşündüm tarama yaptım yok nesıl bir eklenti
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakın

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    195.9 KB · Hit: 16
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakkı Kılıç
mesaj için tşk ama driveler güncel virus bende düşündüm tarama yaptım yok nesıl bir eklenti
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakın
Bellek kısmı aşırı fazla yüksek enterasan bir şekilde, Avast'lar çok fazla yorabiliyor bilgisayarı tarama konusunda ise Kaspersky ile tarama yapmanızı önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet eren
bakın avastı sonlandırmaya çalıştım ve

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    203.5 KB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakkı Kılıç
bakın avastı sonlandırmaya çalıştım ve
İşletim sisteminde sorun var biraz önce de dediğim gibi bazen anti virüsler bulamayabiliyor. Her geçen gün virüsler değişiyor gelişiyor. Dediğim gibi en temizi Kaspersky ile tam tarama yap daha sonrasında gene bir şey çıkmazsa kafanın rahat etmesi için temiz bir format atman gerekiyor. Bu hatalar genellikle yetkisiz kullanıcılar veya işletim sisteminde sorun var ise veriyor. Avast'ı da komple kaldır Kaspersky kurmadan önce :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet eren
İşletim sisteminde sorun var biraz önce de dediğim gibi bazen anti virüsler bulamayabiliyor. Her geçen gün virüsler değişiyor gelişiyor. Dediğim gibi en temizi Kaspersky ile tam tarama yap daha sonrasında gene bir şey çıkmazsa kafanın rahat etmesi için temiz bir format atman gerekiyor. Bu hatalar genellikle yetkisiz kullanıcılar veya işletim sisteminde sorun var ise veriyor. Avast'ı da komple kaldır Kaspersky kurmadan önce :)
peki format atmadan işletim sistemini yeniden kurma gibi şansım var mıdır gta5 yüklrnmrdini brklryrmrm

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakkı Kılıç
peki format atmadan işletim sistemini yeniden kurma gibi şansım var mıdır gta5 yüklrnmrdini brklryrmrm
Şuan ki durumun içeriğini tam bilmediğimiz için ne desek veya nasıl yönlendirsek yanlış olabilir. Bu tarz durumlar da en temizi ve kafanın rahat etmesi için C diskini (Windows diskini) biçimlendirip format atman diyebilirim. Diğer disklerinde sorun yoktur kolay kolay olmaz.

Yada indirdiğin bir dosya işletim sistemine zarar verdi bu da olabilir o sebeple windowsu yenilemen daha doğru olacaktır.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam