Neler Yeni

Gtada uçakları daha kolay kontrol etme yöntemi var mı?

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
Arkadaşlar aktif şekilde gta online oynuyorum ve uçakları ve diğer uçan şeyleri (opressor vb.) numpad ile kontrol ediyorum ancak hem mouse hem numpad aynı anda kontrol edilmiyor ve jet pvplerinde çok sıkıntı çekiyorum. Ben acaba numpadsiz klavye alıp ayrıca numpad satılıyorsa ondan alsam mı diyorum. Numpadi klavyenin soluna koyarım mouse de zaten sağda. Böyle mi yapayım yoksa daha kolay bir yöntem var mı

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Arkadaşlar aktif şekilde gta online oynuyorum ve uçakları ve diğer uçan şeyleri (opressor vb.) numpad ile kontrol ediyorum ancak hem mouse hem numpad aynı anda kontrol edilmiyor ve jet pvplerinde çok sıkıntı çekiyorum. Ben acaba numpadsiz klavye alıp ayrıca numpad satılıyorsa ondan alsam mı diyorum. Numpadi klavyenin soluna koyarım mouse de zaten sağda. Böyle mi yapayım yoksa daha kolay bir yöntem var mı
Numpadde ki tuşları sol eline yakin bir yerde ayarlayabilirsin onun dışında fikrin güzel şöyle bir şey yeterli olur diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Online da street drift jdm meet falan yapiyorsaniz ben de katılmak isterim

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Gamepad ile acayip derecede fazla rahat oluyor klavyeye göre

Erenn37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren Ektaş
Öncelikle oppressoru sol taraftaki ctrl ve shift tuşlarıyla kullanmalısın. Num pad ile kullanan ilk defa seni gördüm. Ctrl ve shift ile yukarı aşağı kontrol edersin mouse sağ tık ile ateş edersin. Uçak ve helikopterler num padle kontrol edilir ama mouseyle ateş edilmez boşluk tuşu ile ateş edilir. Tabii ki senin yaptığın gibi de kontrol ediliyor ama o şekilde insanlarla vs atamazsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,340
Üyeler
153,374
Son üye
xCreed86
Top Bottom