Neler Yeni

GTX 1050 ile NiceHash (kısaca NiceHash kullanan birinin az çok deneyimi)

Caream

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Özkan
Merhabalar, GTX 1050 sahibim ve az önce NiceHash adlı bir firmanın reklamını gördüm. Kendileri mining yapmamızı sağlıyormuş. Acaba bu programı kullanan kullandığı ekran kartını da yazarak bana karlı mı zararlı mı söyleyebilir mi? Deneyimlerinizi merak ediyorum. Ayrıca zaten büyük ihtimal yapılamaz ama GTX 1050 ile NiceHash üzerinden 1 2 lira bile olsa karlı bir şekilde kullanılabilir mi? Cevaplarınızı bekler, şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar, GTX 1050 sahibim ve az önce NiceHash adlı bir firmanın reklamını gördüm. Kendileri mining yapmamızı sağlıyormuş. Acaba bu programı kullanan kullandığı ekran kartını da yazarak bana karlı mı zararlı mı söyleyebilir mi? Deneyimlerinizi merak ediyorum. Ayrıca zaten büyük ihtimal yapılamaz ama GTX 1050 ile NiceHash üzerinden 1 2 lira bile olsa karlı bir şekilde kullanılabilir mi? Cevaplarınızı bekler, şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
10-15 dakika içinde kendisinde olan tüm kazım algoritmalarını ve coinleri deneyip otomatik olarak ekran kartına en uygun coini kazıyor.

Tek sorun bence kazılan parayı başka hesaba çekme kısmında oluyor, aktarımda birkaç dolar komisyon kesiliyor. Nicehash cüzdanında parayı tutarım btctürk gibi borsalara çekmem diyorsan sorun yok.

Zararlı değil. Yalnız Windows 10 da defender mining programları için virüs uyarısı veriyor belirteyim. Sonra hani virüs yoktu var diyo deme.

1050 ile pek kar olmaz herhalde ama indirip kazım yaparsan birkaç dakikalık kazım sonrası bu hızla günde yaklaşık kaç dolar geleceği falan sistemde yazıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,137
Üyeler
147,479
Son üye
Batsman34
Top Bottom