Neler Yeni

GTX 1650 ekran kartlı laptop valorant düşük fps

oguz13

80+ Bronze
Dur tahmin edeyim götürdüğünüz bilgisayarcının adı şöyle,
(dükkan sahibinin adı) bilgisayar

Coroglen1

80+
Alıntıyı görüntülebilgisayarım 30 dkdır çalışıyor ve boştayken böyle bunu nasıl çözeceğimçalşan uygulamaarı bunlar :/
boşta bu değerler hiç hiç normal değil arkadaşın dediği gibi diş macunu falan sürmüştür hocam sen yetkili bir yerden anlıyorsan kendin yap ama önermem macun değiştir sonra bir daha yaz öyle sonra donanımsal bir sorun mu diye ona bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert mehmet
boşta bu değerler hiç hiç normal değil arkadaşın dediği gibi diş macunu falan sürmüştür hocam sen yetkili bir yerden anlıyorsan kendin yap ama önermem macun değiştir sonra bir daha yaz öyle sonra donanımsal bir sorun mu diye ona bakalım
Evet hiçte değil farkındayım aralık 10unda bilgisayarcı ile tekrar görüşeceğim (peki bu fps düşüklüğünü kykda kalıyorum ne de olsa pcyi soğutmayı başarıp tekrar sizinle iletişime geçsem sorun devam ediyorsa çözüm önerisinden bulunabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

TurboCoolbostu açtım bilgisaarın çıkışları az buz kitaplar la kapalıydı açtım 68lere kadar düştü

oguz13

80+ Bronze
Evet hiçte değil farkındayım aralık 10unda bilgisayarcı ile tekrar görüşeceğim (peki bu fps düşüklüğünü kykda kalıyorum ne de olsa pcyi soğutmayı başarıp tekrar sizinle iletişime geçsem sorun devam ediyorsa çözüm önerisinden bulunabilir misiniz?

TurboCoolbostu açtım bilgisaarın çıkışları az buz kitaplar la kapalıydı açtım 68lere kadar düştü
Isı problemini çözünce bizimle iletişime geçmenize gerek yok çünkü sorun çözülecek zaten.

oguz13

80+ Bronze
1669746026756.png

Bunu yapmayın önermem yaparsanız sistem zarar görür ancak
son çare bu olabilir :)

Coroglen1

80+
max 50-60 derece felan
masaüstünde o değerler bile hani biraz hayal gibi olmuş en iyi soğutan laptop bile 65 i zor yakalar hocam laptop boşta 40 zaten :)

soğutma olarak ek olarak bir şey yapmanıza gerek yok o kadar aslında altı açık olsun yani tamam biraz yüksek ama yetersizdir sen biraz yükselt alt tarafı hava alsın öyle soğur o en azından benim laptopa kronik sorunlu diyenler için böyle yaparak 55 60 gpu 65 70 cpu alıyorum kasada ısı yok neredeyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert mehmet
masaüstünde o değerler bile hani biraz hayal gibi olmuş en iyi soğutan laptop bile 65 i zor yakalar hocam laptop boşta 40 zaten :)

soğutma olarak ek olarak bir şey yapmanıza gerek yok o kadar aslında altı açık olsun yani tamam biraz yüksek ama yetersizdir sen biraz yükselt alt tarafı hava alsın öyle soğur o en azından benim laptopa kronik sorunlu diyenler için böyle yaparak 55 60 gpu 65 70 cpu alıyorum kasada ısı yok neredeyse
altı açık şuan
1669755541801.png
derecesi böylelaptobun ekranının oldugu kısma arka kısmına kalemkutumu koydum fanlarını açtım altını etrafı açık şuan böyle
Açıkcası ben sıcaklıktan dolayı oldugunu düşünmüyorum valorantta fps düşüklüğünün
Çünkü tomb raider de vesair en yüksek ayarda 50 fps falan oynatıyor ve valoranttan daha güçlü bir sistem gereksinim var
O oundada ısııyor valoranttada fark yok yani okadar ayrım olması saçma

Coroglen1

80+
altı açık şuan Alıntıyı görüntülederecesi böylelaptobun ekranının oldugu kısma arka kısmına kalemkutumu koydum fanlarını açtım altını etrafı açık şuan böyle
Açıkcası ben sıcaklıktan dolayı oldugunu düşünmüyorum valorantta fps düşüklüğünün
Çünkü tomb raider de vesair en yüksek ayarda 50 fps falan oynatıyor ve valoranttan daha güçlü bir sistem gereksinim var
O oundada ısııyor valoranttada fark yok yani okadar ayrım olması saçma
güç planını yüksek performansa alabilirsin dene bi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,269
Son üye
onrkkl
Top Bottom