Neler Yeni

Gtx 1650 super toplama sistem

Mehmett06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Gençler s.a
Gtx 1650 super li sistem alsam. Bu ekran kartı kıtlığı aşşa yukarı 7 ay - 1 buçuk sene arasında belli bi zaman sürer gibime geliyo. Düzelene kadar orta ve biraz üzeri seviyelerde yeni çıkacak oyunlar dahil idare edilecek bi kartmı sizce ?

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
işlemci ram gibi etkenlerde var işlemci ne kullanacaksınız?

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Gençler s.a
Gtx 1650 super li sistem alsam. Bu ekran kartı kıtlığı aşşa yukarı 7 ay - 1 buçuk sene arasında belli bi zaman sürer gibime geliyo. Düzelene kadar orta ve biraz üzeri seviyelerde yeni çıkacak oyunlar dahil idare edilecek bi kartmı sizce ?
Ryzen 5 3500+1650 super kullanıyorum sormak istediğin oyun varsa yardımcı olayım

Mehmett06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ryzen 5 3500+1650 super kullanıyorum sormak istediğin oyun varsa yardımcı olayım
Hocam benim sormak istediğim belli oyunlar değilde stok sorunu düzelene kadar ilerdede çıkacak baba oyunlar olursa 2 sene daha götürürmü dersin bu sistem?

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Hocam benim sormak istediğim belli oyunlar değilde stok sorunu düzelene kadar ilerdede çıkacak baba oyunlar olursa 2 sene daha götürürmü dersin bu sistem?
Götürür hocam ya güzel kart bence rdr2 orta yüksek grafiklerde oynuyorum

Mehmett06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Götürür hocam ya güzel kart bence rdr2 orta yüksek grafiklerde oynuyorum
Tamam reis alıyorum o zaman fiyatlar dahada uçmadan. Benim gönlümden geçen 1660 tı ama gerçekten alıncak gibi değil ya şu piyasada

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Gençler s.a
Ben kullanıyorum gayet güzel kart :)

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Tamam reis alıyorum o zaman fiyatlar dahada uçmadan. Benim gönlümden geçen 1660 tı ama gerçekten alıncak gibi değil ya şu piyasada
Alınmaz ya aşırı pahalı bu arada eğer kasan iyiyse tek fanlı alabilirsin 5 fanlı bir kasam var cod varzone yi maks 65 derecede oynadım

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Alınmaz ya aşırı pahalı bu arada eğer kasan iyiyse tek fanlı alabilirsin 5 fanlı bir kasam var cod varzone yi maks 65 derecede oynadım
Kart İnno mu :D çünkü 64 den yukarı çıkmıyor da :D

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Gençler s.a

Mehmett06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Zaten f/p kafasında bakcm karta kasa iyi olcak reis bende öyle düşünüyorum tek fanlı çift fanlı tasarım değişikliğinde bile hayvan gibi farklar var fiyat olarak

Top Bottom