Neler Yeni

Çözüldü✓ GTX 1660 Super ve Ryzen 3 1300x Darboğaz Yapar mı ?

szbybox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dağcan Kuşoğlu
Arkadaşlar merhaba, bu konularda pek bir fikrim yok ancak gtx 1050ti ekran kartımdan bunaldığım için daha yeni bir ekran kartına geçmeye karar verdim ve gtx 1660 super'i buldum. Darboğaz yapar mı ? Yaparsa ne kadar güç kaybına uğrarım yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar merhaba, bu konularda pek bir fikrim yok ancak gtx 1050ti ekran kartımdan bunaldığım için daha yeni bir ekran kartına geçmeye karar verdim ve gtx 1660 super'i buldum. Darboğaz yapar mı ? Yaparsa ne kadar güç kaybına uğrarım yardımcı olursanız sevinirim
Hocam yapar ayrıca ekran kartından önce işlemci değişin işlemciniz çok güçsüz.

szbybox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dağcan Kuşoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yapar ayrıca ekran kartından önce işlemci değişin işlemciniz çok güçsüz.
Şimdilik işlemciye ayıracak ekstra param yok maalesef. Önce bunu almak istiyorum öyle büyük bir sorun çıkarır diyorsanız yeniden gözden geçirebilirim kararımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Şimdilik işlemciye ayıracak ekstra param yok maalesef. Önce bunu almak istiyorum öyle büyük bir sorun çıkarır diyorsanız yeniden gözden geçirebilirim kararımı
Bütçen ne kadar ekran kartı için?

milenix

80+ Gold
Hocam doğru düzgün kullanamazsınız. Önce işlemciyi değiştirin ilerde ekran kartını yükseltirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Eren
1660 super almak zorunda değilsiniz hocam pekte bi olayı yok işlemci+ekran ksrtı değişin r5 5500+rx 6600 yapmak sadece 1660s çok daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
İkinci elde sorun olmaz mı bunun gibi ürünler için pek güvenilir mi bilmiyorum
Hocam param güvende ile alırsanız denemek için 2 gününüz falan oluyor. Sorun olduğu taktirde aldığınız gibi geri yolluyorsunuz para hesabınıza yatıyor. İşlemci güzel paketlenirse sıkıntı olmaz ekran kartında da 1 2 test var beraber yapar alırız sağlıklı şekilde kullanırsınız.

milenix

80+ Gold
İkinci elde sorun olmaz mı bunun gibi ürünler için pek güvenilir mi bilmiyorum
İşlemci en sorunsuz parçadır bilgisayardaki. Ekran kartını testlerini yapıp alırsınız sorun çıkmaz.

szbybox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dağcan Kuşoğlu
Tamamdır hepinize teşekkür ederim şöyle bir bütçemi tekrar kontrol edeceğim sonra temiz bir işlemci almaya bakayım

Top Bottom